Royal Panda: Duża wygrana na slocie Game of Thrones

Petera z Wielkiej Brytanii stawiając 7 PLN na slocie Game of Thrones w Kasynie Royal Pandawygrał 73 000 PLN

Jak z kwoty jednocyfrowej uzyskać pięciocyfrową sumę? Wbrew pozorom, nie jest to pytanie podchwytliwe. Odpowiedź na nie znajdziesz w Kasynie Royal Panda, bowiem takie zjawiska zdarzają się tu dość często. Bohaterem ostatniego jest Peter z Wielkiej Brytanii, który takiej „sztuczki” dokonał podczas spinu na slocie Games of Thrones w Royal Panda.

Rejestracja w Kasynie Royal Panda - do 1000 PLN i 25 free spinów

Już po jednym zakręceniu bębnami automatu Games of Thrones w Kasynie Roya; Panda, wniesiony do gry zakład o wartości 7 PLN, po chwili pozwolił Anglikowi na wypłacenie ponad 73.000 PLN! Wystarczyło, że 3 bębny automatu zajęły symbole domu Baratheona, a pozostałe dwa wskazały symbole Wild. Taki układ na planszy pojawił się po uruchomieniu trybu darmowych spinów i wylosowaniu potężnego mnożnika.

Slot Games of Thrones z góry skazany był na niesamowity sukces. Oparty na superprodukcji HBO, oddaje w pełni klimat niezwykłej sagi, co z pewnością w pierwszej kolejności przyciągnęło do kasyna oddanych fanów serialu. Nie trzeba także wprawnego ucha, by w oprawie muzycznej odnaleźć główny motyw filmu. Silną stroną są tu niewątpliwie animacje.

Firma Mcrogaming zasługuje na wyrazy uznania, nie tylko za dopieszczoną w każdym calu grafikę, ale i za wyposażenie gry w świetne funkcje. Imponujące mnożniki i free spiny w rundach bonusowych, Stacked Wild, minigra podwajająca wygraną (rzut monetą), lub możliwość wyboru sposobu na nią. Gracz decyduje, czy podejmie grę w wersji 15-linowej, czy postawi na opcję 243 wygrywających kombinacji.

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, dlaczego wybór Petera padł na automat Game of Thrones. Chociaż, jak sam twierdzi, uruchomił slot dla czystej przyjemności i takiej wygranej z pewnością się nie spodziewał. Najwyraźniej nigdy nie wiadomo, co czeka na Ciebie po uruchomieniu gry w Kasynie Royal Panda. Czasem jeden obrót może dzielić Cię od wielkiego sukcesu.


Odwiedź Kasyno Royal Panda i na własnej skórze przekonaj się, jak dobra zabawa może obrócić się w fantastyczne zwycięstwo. Slot Game of Thrones oferuje jackpota, który dzięki mnożnikom osiągnąć może prawie pół miliona złotych! Na początek ustrzel 3 Scattery, a resztę pozostaw w rękach przychylnego losu!

Oceń artykuł