Royal Panda: Duża wygrana na slocie Turbo Max Power

Gracz z Holandii zdobył ponad 53 000 PLN na slocie Turbo Max Power w Kasynie Royal Panda

Ostatnie kilka dni były bardzo szczęśliwe dla jednego z klientów Kasyna Royal Panda. Gracz z Holandii dwukrotnie rozbił bank w klasycznym automacie Turbo Max Power i wygrał ponad 12.600 euro co daje około 53.500 PLN.

Rejestracja w Royal Panda - bonus do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów

Marco, bo tak ma na imię szczęśliwy zwycięzca potrzebował niecały tydzień by zakłady w wysokości 2 euro (około 8 PLN) przyniosły tak okazałą wygraną. W ostatni piątek gracz z Holandii zdobył pierwszy progresywny jackpot na slocie Turbo Max Power, który przyniósł mu 6.936 euro. Jak łatwo policzyć, to ponad 3.400-krotność tego co zainwestował w ten jeden szczęśliwy obrót. Nie poprzestał jednak na tym sukcesie i grał dalej. Postawił 2 euro na slocie Turbo Max Power i wylosował trzy symbole Max Power na 5 linii, które dały ciąg następnych układów. Wylosował czerwony symbol Max Power w mnożnik-owej rundzie bonusowej, która przyniosła mu następną wygraną w kwocie 5.688 euro.

Może i Ty zagrasz i sprawdzisz czy szczęście Ci sprzyja? W Kasynie Royal Panda czeka na Ciebie wiele gier, które oferują jackpoty w różnej wysokości. Należą do nich nie tylko Turbo Max Power, ale też Mega Fortune, Hall of Gods, Cosmic Fortune, Arabian Nights i wiele, wiele innych, w których można wygrać zarówno kwoty zaczynające się od kilkunastu tysięcy PLN, aż po kwoty wielomilionowe. Każda z nich posiada swój oddzielony, stale rosnący progresywny jackpot. Wartość sumy, która się w nich zbiera rośnie z każda chwilą. Zatem Holenderskiemu graczowi gratulujemy wygranej, a Ciebie zapraszamy do polecanego przez nas Kasyna Royal Panda. Wybierz jedną ze wspaniałych gier z progresywnym jackpotem i przekonaj się sam jak miło jest zwyciężać!

Wygrana Marco z Holandii w Kasynie Royal Panda poświadcza, że w grach na slotach nie jest najważniejsza stawka. Ten gracz z pewnością nie planował i nie spodziewał się tak dużej zdobyczy, a przecież sięgnął po 53.500 PLN wygranej! Ty z pewnością w tym momencie też o tym nie myślisz, a jednak polecamy - spróbuj! Żeby wygrywać trzeba grać!

Oceń artykuł