Royal Panda: Wygrana gracza ze Szwecji na mobilnym slocie Starburst

Gracz ze Szwecji korzystając z mobilnej wersji slotu Starburst wygrał około 274 000 PLN w Kasynie Royal Panda

Korzystanie z wersji mobilnej Kasyna Royal Panda to naprawdę odlotowa zabawa i z reguły bardzo opłacalna. Może to potwierdzić Violeta ze Szwecji, która w tym tygodniu wygrała całkiem sporą sumkę na mobilnym automacie Starburst. Pani Violeta odblokowała funkcję rozszerzających się symboli Wild z dodatkowymi obrotami. W ten sposób tradycyjne symbole Wild zostały zastąpione kolorowymi gwiazdami. Swoją zwycięską passę Pani Violeta rozpoczęła od trafienia symboli Wild na pełnych trzech rolkach, które po obróceniu 500 SEK( około 222 PLN), przyniosły mnożnik 290x i wygraną w wysokości 145 000 SEK( 64 568 PLN) kombinacje z innych bębnów powiększyły jeszcze tę kwotę dając jej niebagatelne 615 567 SEK ( 274 111 PLN). Jak widać szczęście sprzyjało Szwedce tamtego dnia. Przy okazji wielkiej wygranej na slocie Starburst otrzymała złoty status w programie lojalnościowym LoyalPanda. Ogromne gratulacje!

Starburst Touch zalicza się do jednego z najpopularniejszych slotów na urządzeniach mobilnych. Posiada szybkie tempo gry oraz wiele ciekawych funkcji. Sami widzicie, że wielkie wygrane czekają i nikt nie zna dnia ani godziny, gdy do nas trafią. Wyobraźcie sobie wygraną w wysokości kilkuset tysięcy złotych podczas jazdy autobusem lub w czasie przerwy na kawę w pracy. Kolejny gracz Kasyna Royal Panda zrealizował swoje marzenia wyrywając tak dużą sumę. Teraz może kupić sobie wszystko, o czym tylko zamarzy.

Załóż konto w Royal Panda i odbierz do 1000 PLN za darmo, a także 10 free spinów!

Jeśli macie ochotę dołączyć do grona wielkich zwycięzców Kasyna Royal Panda, to wpłaćcie swój pierwszy depozyt w tym serwisie, a otrzymacie bonus powitalny 100% do 1000 PLN + 10 darmowych spinów na Starburst. Z podwojoną kwotą będziecie mogli rozpocząć przygodę i sięgnąć po wielkie wygrane. Przygoda Violety ze Szwecji świadczy o tym, że nie liczy się wielkość stawki ani ilość gotówki na koncie - liczy się tylko szczęście!

Oceń artykuł