Wielka wygrana na slocie Game of Thrones w Royal Panda

Fanka Game of Thrones pomnożyła swój zakład aż 1896 razy w Kasynie Royal Panda

Czy bliskie są Ci gry, które pośród aury enigmatycznej baśni skrywają mistyczne symbole, mroczne tajemnice i artefakty o niewytłumaczalnych mocach? Czy największych emocji dostarcza Ci walka o landy, insygnia i władanie żywiołami? Jeśli jesteś pasjonatem gier fantasy, to z całą pewnością miałeś już do czynienia z automatem Game of Thrones. Jest to jedna z wielu atrakcyjnych ofert Kasyna Royal Panda, odwiedzanego online przez zagorzałych graczy z wielu miejsc na świecie. Do ich grona należy również Linda – wesoła i energiczna dziewczyna z Holandii, która sama żartobliwie mówi o sobie: zatwardziała fanka Game of Thrones.

Nie bez przyczyny młodej Holenderce dopisuje dobry humor, gdyż do pary dopisuje również szczęście. Niedawno sama na własnej skórze przekonała się o łaskawości fortuny. W styczniowe, późne popołudnie, tradycyjnie zalogowała się na swoim koncie w Kasynie Royal Panda, wniosła stawkę 3 euro (12 PLN) i wykonała obrót na ulubionym automacie. Już za pierwszym podejściem trafiła Scatter, czyli w tym wypadku potrójny symbol tronu. Zdobywając takim sposobem serię gratisowych spinów, kontynuowała grę nie licząc w zasadzie na większego farta. Wyobraź sobie jej zdumienie i radość zarazem, gdy po kilku minutach stała się bogatsza o 5.689,80 euro! Wyobraź sobie 24.216 PLN do Twojej dyspozycji w ciągu kilku chwil! Dzięki pięciu symbolom Wild i ośmiu herbom Domu Starków, Linda pomnożyła swój zakład aż 1896 razy. Przebij jej wygraną i ustrzel potężną gotówkę.

Zarejestruj się w Royal Panda, a na start otrzymasz dodatkowe do 1000 PLN za free!

Co prawda nie jest to zawrotna wygrana, jednak zasługuje na odnotowanie. Więcej informacji o wygranych znajdziesz w tym świetnym artykul.

Pozwól zaprosić się do emocjonującej przygody z grą Games of Thrones w Kasynie Royal Panda. Jak widać wygrane nie zależą od wielkości zakładu, ale od pomyślności losu i szczęśliwego „tego właściwego” obrotu. Im więcej spinów, tym więcej szans na spektakularne wygrane! Może właśnie teraz jest Twój czas? Może akurat tym razem to będzie TEN spin? Fantastyczny świat magii czeka na Ciebie. Pozwól porwać się przygodzie i rozkręć wspaniałą zabawę z niebanalnymi wygranymi. Zawalcz o tron, uwierz w Swoją dobrą passę i jak Linda z Holandii wygrywaj!

Oceń artykuł