Royal Panda: Duża wygrana na slocie Jack and the Beanstalk

Australijczyk zdobył 404 942 PLN na slocie Jack and the Beanstalk w Kasynie Royal Panda

Stare powiedzenie „aby wygrać, trzeba grać” wymaga małej korekty. Do takiego wniosku skłaniają wydarzenia, które niebywale często mają miejsce w jednym z najbardziej obleganych serwisów gier online. Jak zatem powinna brzmieć szczera rada dla wszystkich łowców okazałych nagród gotówkowych? Jeśli chcesz wygrać, graj w Kasynie Royal Panda!

Zarejestruj się w Royal Panda i odbierz 10 spinów oraz do 1000 PLN za free

Każdego tygodnia miłośnicy internetowego hazardu święcą tu tryumfy, zgarniając pokaźne pule pieniężne. Spektakularna kwota powędrowała tym razem do Australii, wprost na koto 32-letniego szczęśliwca imieniem Henry. Ma on wiele wspólnego z poprzednim zwycięzcą Kasyna Royal Panda, który rozbił bank w ostatnim tygodniu czerwca. Po pierwsze, obu panom szczęście przyniosła gra Jack and the Beanstalk. Po drugie, Henry i jego poprzednik odnieśli godny podziwu sukces, jako nowicjusze serwisu. Nasz lipcowy bohater zgarnął 404 942 PLN w niespełna dobę po dokonaniu rejestracji. To się nazywa „wejście z przytupem”!

Na tym nie koniec zaskakujących faktów. Henry wszedł w posiadanie zwycięskich kilkuset tysięcy, obstawiając tylko 188 PLN w jednym zakładzie. Szczęśliwy obrót uruchomił lawinę łącznie 27 darmowych spinów. Pojawiające się w tym czasie na walcach automatu Jack and the Beanstalk symbole wild, otworzyły mu drzwi do wspaniałej fortuny. To nie wszystko! Wykorzystując dobrą passę, Australijczyk uruchomił jeszcze slot Gonzo’s Quest. Przeczucie nie zawiodło i wizytę w Kasynie Royal Panda zakończył z sumą 445 033,40 PLN w kieszeni.

Jako nowy użytkownik Kasyna Royal Panda, Henry nie ma jeszcze swoich faworytów wśród dostępnych w serwisie slotów. Z wiadomych powodów, są na nimi na razie Jack and the Beanstalk oraz Gonzo’s Quest. Nasz zwycięzca zapewnia jednak, że niebawem żadna z gier nie będzie miała przed nim tajemnic, a jedna z nich znów przyniesie mu szczęście. Tego życzymy!


Jak widać, nie trzeba być wytrawnym graczem, by osiągnąć kasowy sukces. Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie, dokonaj rejestracji już dziś. Każdy nowo przybyły użytkownik, otrzyma prezent na powitanie w postaci 10 darmowych obrotów na Starburst i bonus 100% pierwszej wpłaty do 1 000 PLN. Minimalna stawka wymagana do podwojenia depozytu wynosi 40 PLN. Odwiedź Kasyno Royal Panda i spełniaj marzenia!

Oceń artykuł