Wycieczka na Bahamy w Kasynie Royal Panda

Zwycięzca konkursu Royal Pandy o nicku SnakeEye otrzymał wycieczkę na Bahamy

Po 2 miesiącach rywalizacji o lot na Bahamy poznaliśmy laureata konkursu Kasyna Royal Panda. Zwycięzcą promocji "Wykręć sobie podróż na Bahamy" został gracz o nicku SnakeEye, który wraz z osobą towarzyszącą może pakować się do atrakcyjnego wyjazdu na Bahamy.

Konkurs Kasyna Royal Panda trwał przez osiem tygodni. Slotem promocyjnym była gra Wild Water. Ciekawostką może być to, iż szczęśliwy gracz, który został wylosowany z puli ośmiu losów uzyskał najmniejszy wynik w promocyjnej grze z pośród 8 finalistów loterii "Wykręć sobie podróż na Bahamy".

Laureat konkursu Kasyna Royal Panda zgarnął pakiet wyjazdowy dla dwóch osób na wyspy Bahama. Spędzi on osiem nocy wraz z osobą towarzyszącą w luksusowym hotelu Hilton British Colonial. Z pewnością będzie to niezapomniana podróż, która pozostanie w pamięci na długi czas.

Załóż konto w Kasynie Royal Panda, odbierz bonus 100% do 1000 PLN!

Polecamy regularnie odwiedzać Kasyno Royal Panda, gdyż zapewne już wkrótce ruszy kolejna atrakcyjna promocja z niemniej wartościowymi nagrodami. Zachęcamy także do skorzystania ze świetnej oferty powitalnej. Jako, że jesteś czytelnikiem naszego portalu przysługuje Ci bonus w wysokości nawet do 1000 PLN! Co trzeba zrobić, aby otrzymać bonus na start?

Otworzyć konto w Kasynie Royal Panda, dokonaj swojej pierwszej wpłaty, a serwis doda drugie tyle zupełnie za darmo, aż do 1000 PLN. Deponującenter smallimum 40 PLN otrzymasz również pakiet 10 darmowych spinów. Jeżeli jesteś sympatykiem gier, albo lubisz pomnażać swoje pieniądze i dobrze się bawić dołącz do wielkiej rodziny użytkowników Kasyna Royal Panda.

Oceń artykuł