Turniej na slocie Jack and the Beanstalk w Mr Green

Tylko w weekend 14 - 15 marca w puli turnieju Mr Green na slocie Jack and the Beanstalk 8 000 PLN

2015-03-13 19:31 KASYNO MR GREEN PROMOCJE
Aby umilić sobie czas podczas weekendu i trochę się zabawić zapraszamy do promocji Kasyna Mr Green. U nich liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Jeżeli jesteś amatorem wyszukanej rozrywki na jednorękich bandytach to mamy propozycję skierowaną do Ciebie. Wystarczy, że w ten weekend weźmiesz udział w turnieju na slocie Jack and the Beanstalk w Mr Green. Poza możliwością zdobycia olbrzymich wygranych możesz zostać zwycięzcą i otrzymać jedną z pięciu nagród gotówkowych o wartości 8.000 PLN. Turniej zaczyna się w sobotę 14 marca, a kończy w niedzielę 15 marca o 23:59. Zaloguj się na swoim koncie gracza i wybierz slot Jack and the Beanstalk. Minimalna stawka, aby kwalifikować się do turnieju to 0,20 euro.

Slot Jack and the Beanstalk firmy Netent jest bardzo innowacyjny, ponieważ mało jest gier opartych na bajkach. Warto uważać na charakterystyczne symbole i dodatkowe funkcje w tej grze takie jak: Wild, Walking Wild, Symbol klucza, Skrzynki, Stacked Wild. One zdecydowanie zwiększą Twoją szansę na wygraną. Zważając na niskie stawki za pojedynczy zakład, są to bardzo wysokie kwoty.

O Twoim miejscu w Tabeli przesądzi wynik procentowy z dwudziestu kolejnych rund. 5 najlepszych graczy wygrywa gotówkę. 1 miejsce = 4000 PLN, 2 miejsce = 2000 PLN, 3 miejsce = 1000 PLN, 4 miejsce = 600 PLN, 5 miejsce = 400 PLN. Nagrodą jest prawdziwa gotówka niepodlegająca żadnym wymogom obrotu. Wygrana wpłynie na konto dzień po zakończeniu turnieju.

Rejestracja w Mr Green - 50 free spinów + do 500 PLN za free!

Bardzo wielką zachętą dla nowych raczy tego serwisu jest bonus na start. Każdy z nowych klientów, który zdecyduje się na depozyt gotówki otrzyma podwojenie wpłaty – 100% do 500 PLN. Załóż konto i wpłać pieniądze, a natychmiast do tej kwoty dorzucone zostanie jeszcze raz tyle. Już po chwili rozpoczniesz grę z podwojonym stanem konta. Któż z nas nie lubi powracać myślami do lat dzieciństwa? Więc warto spróbować, bo Jack and the Beanstalk to naprawdę super zabawa, ekstra grafika i efekty dźwiękowe, a do tego wysokie wygrane. Nie zwlekaj masz czas tylko do niedzieli 15 marca do 23:59. Przygotuj się na rywalizację i nie poddawaj się. Być może Twoje imię znajdzie się na szczycie Tabeli.

Oceń artykuł