400 PLN za najwyższą kombinację w Twin Spin w Kasynie Royal Panda

16 grudnia odbierz 400 PLN za najwyższą kombinację na slocie Twin Spin w Kasynie Royal Panda

Mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość! Już w ten wtorek 16 grudnia, w kasynie Royal Panda, czeka na Ciebie klasyczna maszyna slotowa Twin Spin, gdzie po każdym pojedynczym spinie dwie linie łączą się, a Ty masz szanse podwoić, potroić, a nawet pięciokrotnie powiększyć swoje wygrane. Dodatkowo biorąc udział w promocji grudniowego kalendarza, za najwyższą kombinację trafioną w tym dniu, na slocie Twin Spin w nagrodę dostaniesz dodatkowo 400 PLN.

Aby wziąć udział w grudniowej promocji należy się zalogować na koncie gracza i wpłacić depozyt. Jeżeli nie jesteś jeszcze fanem Kasyna Royal Panda to zarejestruj się i zrób pierwszą wpłatę. Dla nowych graczy serwis ma wspaniały bonus powitalny. Na powitanie w swoim gronie serwis ten podwaja Twoją wpłatę, aż do 1000 PLN. Wpłacasz, wybierasz bonus powitalny przy wpłacie i bawisz się dwa razy dłużej i masz większe szanse na wygrane.

Załóż konto w Royal Panda i odbierz do 1000 PLN na start za free!

Zwycięzca ogłoszony zostanie na profilu Royal Panda na Facebooku. Musisz śledzić profil, aby upewnić się, czy to nie Ty zostałeś szczęśliwym zwycięzcą 400 PLN. Zapraszamy do zabawy w Royal Panda na slocie Twin Spin. Graj i wygrywaj, tu się opłaca!

Oceń artykuł