14 grudnia na slocie Thunderstruck II w Royal Panda

14 grudnia za zdobycie najwyższej kombinacji na slocie Thunderstruck II otrzymasz czapkę Royal Panda

2014-12-14 01:47 PROMOCJE ROYAL PANDA
Tylko w grudniowym kalendarzu Kasyna Royal Panda czeka na Ciebie dobra zabawa i wysokie wygrane. Dziś już 14 dzień promocji a emocje i wysokie wygrane nadal mają się dobrze. Wygospodaruj trochę czasu w tą leniwą niedziele i zagraj na slocie Thunderstruck II.

Aby wygrać czapkę Royal Panda musisz trafić jedną z trzech najwyższych kombinacji na slocie Thunderstruck II. Nie jest to trudne, bo slot posiada całą masę ciekawych funkcji, w skład, których wchodzą poszerzone Wildy, cztery różne premie odblokowujące bonusy, scatter wins, cztery różne darmowe obroty, losową funkcję Wildstorm oraz multipliery. Trzeba tego spróbować samemu, bo nie sposób wszystkiego opisać i wyjaśnić. Jeśli raz zagrasz to docenisz jej problematyczność i bogactwo różnych atrakcyjnych bonusów.

Loki, Thor, Odyn i reszta boskiej grupy pomogą Ci przebyć przez kamienistą drogę prowadzącą do wielkiej wygranej. A największa wygrana kombinacja pozwoli Ci na otrzymanie gadżetu od Kasyna Royal Panda. Zwycięzca ogłoszony zostanie na profilu Royal Panda na Facebooku. Śledź profil, aby upewnić się czy to nie Ty zostałeś szczęśliwym posiadaczemczapki Royal Panda.

Załóż konto w Kasynie Royal Panda i odbierz 100 % depozytu do 1000 PLN za free!

W tym serwisie czeka na wszystkich nowych graczy bonus powitalny na start. Dedykowany miłośnikom gier kasynowych, którzy zarejestrują się i zdeponują pieniądze po raz pierwszy. Serwis na dobry początek dorzuci do wpłaconej kwoty dodatkowo 100% wpłaty depozytu, co podwoi Twój początkowy kapitał. Wpłacasz 1000 PLN, a masz 2000 PLN zanim jeszcze rozpoczniesz zabawę. Większy stan depozytu, to większa szansa na wygraną.

W oczekiwaniu na pierwszą Gwiazdkę podaruj sobie odrobinę relaksu przy slocie Thunderstruck II. Przy okazji zdobądź trochę gotówki na prezenty gwiazdkowe, bo dzięki jednemu szczęśliwemu spinowi możesz wygrać kilka milionów i jeszcze dodatkowo możesz wygrać czapkę Royal Panda. Tylko w tym polecanym przez nas serwisie czeka na Ciebie udana zabawa i wysokie wygrane. Zapraszamy codziennie i jeszcze dłużej!

Oceń artykuł