Weekendowy turniej Twin Spin w Kasynie Mr Green

Weź udział w weekendowym turnieju na slocie Twin Spin w Kasyna Mr Green i zawalcz o atrakcyjne nagrody

Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Już w ten weekend w Kasynie Mr Green czeka na Ciebie klasyczna maszyna slotowa Twin Spin. Po każdym pojedynczym spinie dwie linie łączą się, a Ty masz szanse podwoić, potroić ,a nawet pięciokrotnie powiększyć swoje wygrane. Do tego bierzesz udział w turnieju slotowym w grze Twin Spin, gdzie czeka 8.000 PLN w prawdziwej gotówce, która nie podlega żadnym wymogom obrotu.

Aby wziąć udział w turnieju musisz się zalogować na swoje konto i zagrać między 00:00 w sobotę 27.września, a 23.59 w niedzielę 28. Września. Zwycięstwo zależy od zajętego miejsca w Tabeli wyników, obliczone na podstawie procentowego wyniku uzyskanego z 20 kolejnych rund na slocie Twin Spin. Pięciu najlepszych graczy otrzyma nagrody pieniężne. Zdobywca I miejsca otrzyma 4.000 PLN, II miejsce 2.000 PLN, III miejsce 1.000 PLN, za IV – 600 PLN i V - 400 PLN. Jak widać jest o co grać, nie czekaj z decyzją, turniej kończy się w niedziele o północy.

Załóż konto w Kasynie Mr Green, odbierz bonus 100% do 500 PLN + 10 free spinów

Pamiętaj, że nowym graczom Kasyno Mr Green oferuje znakomity bonus powitalny. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tym serwisie, lub nie dokonywałeś wcześniej wpłat, możesz liczyć nawet na 500 PLN za darmo. Jedyne co musisz zrobić to wpłacić pieniądze na swoje konto. Natychmiast otrzymasz bonus i z podwojonym stanem konta będziesz mógł rozpocząć zabawę. Przy wybieraniu gier polecamy zwrócić uwagę na najnowszą grę w Kasynie Mr Green - Twin Spin. Jest to naprawdę świetny slot, który może być źródłem sporych wygranych, których oczywiście życzymy! Powodzenia!

Oceń artykuł