8 000 PLN w turnieju Mr Green na slocie Attraction

24-25 stycznia do rozdania 8 000 PLN w turnieju Mr Green na slocie Attraction

Marzysz o szybkiej gotówce? Już dziś w „ Raju Promocji” Kasyno Mr Green rozpoczyna turniej slotowy! Serwis ten przez dwa dni od 24 do 25 stycznia zaprasza wszystkich śmiałków na turniejowy pojedynek. Zmierz się z rywalami na slocie Attraction i udowodnij wszystkim, że to właśnie Ty jesteś tym najlepszym. Mr Green ma dla pięciu śmiałków do rozdania 8.000 PLN.

Aby wziąć udział w turnieju Mr Green na slocie Attraction musisz się zalogować na swoim koncie. Puść w ruch bębny gry i walcz o zwycięstwo. Pięciu najbardziej wytrwałych w bojach graczy, którzy będą mieli najwyższe procentowe wyniki z 20 kolejnych rund odbierze nagrody. Minimalna stawka za rundę wynosi niespełna, 1 PLN, niższe zakłady nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu miejsca w tabeli wyników.

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz powitalne do 500 PLN, a także 50 free spinów!

A tak przedstawia się pula nagród: I miejsce = 4.000 PLN, II miejsce = 2.000 PLN, III miejsce = 1.000 PLN, IV miejsce = 600 PLN, i V miejsce = 400 PLN. Zarejestruj się, wpłać gotówkę i graj. Jeżeli ciekaw jesteś swoich postępów i zajmowanego miejsca, włącz grę turniejową, gdzie możesz śledzić Tabelę wyników znajdującą się po lewej stronie okna gry. Jeżeli zostaniesz zwycięzcą ekstra wygranej, to pracownicy serwisu wyślą do Ciebie wiadomość na Twoją skrzynkę odbiorczą, z informacją o wygranej. Główną wygraną są pieniądze, więc nie podlegają wymogom obrotu.

Serwis nowym graczom daje wspaniały bonus powitalny w wysokości 100% wpłaty depozytu, aż do 500 PLN. Wystarczy założyć konto i wpłacić gotówkę, a natychmiast do tej kwoty dorzucone zostanie jeszcze raz tyle. Podejmij wyzwanie, bo masz duże szanse na wygranie tego turnieju. Druga taka sprzyjająca okoliczność może się już nie powtórzyć. Powalcz też o wielką pulę wygranych. Nie przegap okazji i graj w tą odlotową grę, aby zasiąść na czołowym miejscu pośród zwycięzców. Nie czekaj i zacznij weekend z Kasynem Mr Green. Spraw, aby to Twoje imię znalazło się w tabeli wyników na jednym z czołowych miejsc. Powodzenia!

Oceń artykuł