Weekendowy turniej na slocie The Invisible Man w Mr Green

Do podziału 8 000 PLN w turnieju Kasyna Mr Green n slocie The Invisible Man 17-18 stycznia

Na wszystkich amatorów dobrej rozrywki w ten weekend w Kasynie Mr Green czeka wspaniała propozycja, którą jest turniej slotowy. Wybierając video slot The Invisible Man firmy Netent, masz szansę zdobyć dodatkową gotówkę. Oprócz wielkich emocji i zaciętej walki przewidziane są nagrody o wartości 8000 PLN dla pięciu najlepszych i najwytrwalszych super-bohaterów.

Slot The Invisible Man wykorzystuje motywy filmu grozy z lat trzydziestych i opowiada historię twórcy substancji pozwalającej stać się niewidzialnym, który nie przewidział fatalnych skutków ubocznych. Re-spiny, Wild Substitutions i funkcja Walking Wild, w której symbole Wild przesuwają się poziomo po bębnach, dzięki którym zwiększają szansę na trafienie wygranej kombinacji. Dużo zabawy, jeszcze więcej emocji i co najważniejsze – olbrzymie wygrane.

Aby wziąć udział w turnieju Kasyna Mr Green gracz musi się zalogować na swoje konto. Zagrać między 00:00 w sobotę 17 stycznia, a 23:59 w niedzielę 18 stycznia. Zwycięstwo to zależy od zajętego miejsca w Tabeli wyników, obliczone na podstawie procentowego wyniku uzyskanego z 20 kolejnych rund. Minimalna stawka za rundę wynosi 0,20 euro.

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz powitalne do 500 PLN + 50 free spinów!

Pięciu najlepszych graczy wygra pieniądze. Rekordzista zabierze 4.000 PLN, wicemistrz otrzyma 2.000 PLN, zwolennik gier z III miejscem ma zapewnione 1.000 PLN, za IV miejsce otrzyma 600 PLN i piąty najlepszy z graczy dostanie 400 PLN.

Ta ekscytująca, pełna przygód maszyna wciągnie każdego. Funkcje bonusowe nie zawiodą nawet bezwzględnych graczy. Przypominamy, że dla nowych członków Kasyna Mr Green przygotowany jest doskonały bonus powitalny. Jeśli jeszcze nie grałeś w tym serwisie, lub nie dokonywałeś wcześniej wpłat, możesz liczyć nawet na 500 PLN za darmo. Jedyne, co trzeba zrobić to wpłacić pieniądze na swoje konto. Za samą rejestrację w tym zielonym serwisie otrzymujesz 10 gratisowych obrotów.

Natychmiast po zarejestrowaniu się na stronie serwisu otrzymasz bonus z podwojonym stanem konta, za który możesz od razu rozpocząć rywalizację. Skuś się wziąć udział w tym turnieju, a wspaniałą pełną emocji rozrywkę masz jak w banku. Jeżeli chcesz poczuć się jak super bohater, to zapraszamy do wzięcia udziału w promocji i życzymy szczęścia!

Oceń artykuł