Royal Panda: Darmowe spiny na Starburst (14-20.09)

Od 14 do 20 września trafiając najwyższą kombinacje na slocie Gonzo's Quest otrzymasz 50 free spinów na Starburst

Przed uczestnikami promocji Royal Panda następny gorący tydzień, w którym na zwycięzców czekają darmowe spiny na Starburst do wykorzystania w finale bitwy o niezwykły samochód BetMobile. W dniach od 14 do 20 września bawimy się na slocie Gonzo`s Quest na komputerze lub urządzeniu przenośnym.

Zarejestruj się w Kasynie Royal Panda i odbierz 25 free spinów oraz do 1000 PLN

Wylosuj jedną z trzech najwyżej płatnych kombinacji na slocie Gonzo`s Quest. Jeśli trafisz tą najwyższą kombinację na slocie Gonzo`s Quest w Kasynie Royal Panda, otrzymasz 50 darmowych spinów do wykorzystania na slocie Starburst. Za druga co do wielkości, otrzymasz 25 darmowych spinów na Starburst, a za trzecią 10 free spinów. Kliknij na profilu Royal Panda na Facebooku "lubię to", a zdobędziesz okazję na loterię, w której można wygrać 5 dodatkowych darmowych spinów. Obsługa Royal Panda zawiadomi zwycięzców o wygranej.

Wszystkie otrzymane darmowe spiny zostaną dodane do konta 28 września o godzinie 12:00. Będzie je można wykorzystać do 23:59, 30 września we finałowych rozgrywkach o BetMobile na slocie Starburst. Samochód BetMobile przypadnie szczęśliwcowi, który trafi najwyżej płatną kombinację na slocie Starburst. Wygrane za pomocą darmowych spinów należy obrócić 35-krotnie w kasynie.

Przyłącz się do promocji Kasyna Royal Panda - na zwycięzcę czeka BetMobile. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się. Zajmie to dosłownie kilka chwil, a przy okazji skorzystasz z oferty powitalnej. Kasyno Royal Panda podwoi Twój pierwszy depozyt o 100% do 1.000 PLN przy wpłacie minimum 40 PLN i wręczy Ci 25 darmowych spinów na slot Starburst. Przyłącz się do promocji w dniach 14-20 września i celuj w najwyższe kombinacje na slocie Gonzo`s Quest, a otrzymasz darmowe spiny na finał turnieju o BetMobile!

Oceń artykuł