Royal Panda: Darmowe spiny na Starburst (7-13.09)

Od 7 do 13 września w Royal Panda za zdobycie najwyższego układu na slocie Thunderstruck II otrzymasz 50 darmowych spinów i staniesz przed szansą na zdobycie BetMobile

To już drugi tydzień promocji w Kasynie Royal Panda, gdzie masz okazje na wygranie najprawdziwszego samochodu. W dniach od 7 do 13 września przyłącz się do turnieju BetMobile Kasyna Royal Panda, graj na slocie Thunderstruck II i ustrzel najwyższą kombinację, a zdobędziesz darmowe spiny na finałowy slot Starburst.

Zarejestruj się w Royal panda i odbierz 25 free spinów oraz do 1000 PLN za darmo

Jeśli uda Ci się trafić najwyżej płatną kombinację na slocie Thunderstruck II otrzymasz 50 darmowych spinów, za drugą co do wielkości kombinację zapewnisz sobie 25 darmowych spinów, a za trzecią - 10 darmowych spinów. Dodatkowo jeśli "polubisz" stronę Royal Panda na facebookowym profilu zdobędziesz szansę wylosowania 5 darmowych spinów.

Wygrane free spiny zostaną dodane do kont graczy w ostatnim tygodniu promocji - 28 września o godzinie 12:00. Można z nich skorzystać od 28 do 30 września na slocie Starburst. Trafiając w tych dniach największą płatną kombinację, możesz stać się zwycięzcą jedynego i niepowtarzalnego samochodu BetMobile, który zostanie przerobiony specjalnie do Twoich potrzeb. Jeśli dwóch graczy wylosuje identyczną kombinację zwycięzcą zostanie osoba, która wylosuje ją pierwsza.

Przodownicy tego tygodnia zostaną przedstawieni w rankingu na stronie Kasyna Royal Panda oraz na profilu Facebook. Nowym graczom Kasyno Royal Panda podwoi pierwszy depozyt o 100% do 1000 PLN przy wpłacie minimum 40 PLN i doda do konta 25 darmowych spinów na slot Starburst. Przyłącz się do promocji w dniach od 7 do 13 września, zagraj na slocie Thunderstruck II. Wykręcając najwyższą kombinację otrzymasz 50 darmowych spinów, które w ostatecznym turnieju na slocie Starburst pozwolą na wygranie nieziemskiego BetMobile!

Oceń artykuł