Royal Panda: Darmowe spiny na slocie Game of Thrones

Od 21 do 27 września za najwyższą kombinację na slocie Game of Thrones w Royal Panda otrzymasz 50 free spinów na Starburst oraz szansę na zdobycie BetMobile

Zabaw się i wygrywaj przez kolejne siedem dni na slocie Game of Thrones w Kasynie Royal Panda, a zdobędziesz darmowe spiny, które pozwolą Ci na wykręcenie zwycięskiej kombinacji i wygranie niepowtarzalnego samochodu BetMobile. Promocja rozpoczyna się o północy 21 września i potrwa do godziny 23:59 - 27 września 2015 roku.

Załóż konto w Royal Panda i odbierz do 1000 PLN oraz 25 free spinów

Graj na realne pieniądze na swoim komputerze lub komórce w Game of Thrones przez caly tydzień. Wylosuj jedną z trzech najwyższych kombinacji od 21 do 27 września, a zdobędziesz do 50 darmowych spinów na wykorzystanie w ostatecznej bitwie na slocie Starburst, który będzie finałem rywalizacji o samochód. Pojedynek stoczy się pomiędzy 28 a 30 września. Ogłoszenie zwycięzcy BetMobile nastąpi 1 października. Jeśli ustrzelisz najwyższą kombinację na slocie Starburst za pomocą zdobytych spinów zdobędziesz ekstra samochód BetMobile Royal Panda. Dodatkowo jeśli polubisz stronę Royal Panda na profilu Facebooka, będziesz miał szansę na zdobycie 5 darmowych spinów, które będą losowane również w tym w tygodniu. Dzięki zebranym darmowym spinom zwiększą się Twoje szanse na sukces. Zwycięzcy tego tygodnia będą przedstawieni w poniedziałek na stronie serwisu oraz na profilu Facebook.

Za 3 najwyżej płatne kombinacje wykręcone w tym tygodniu masz okazję otrzymać darmowe spiny. Wyjątkiem jest rozgrywka na slocie Starburst w dniach 28-30.09, w której zwycięzcą może zostać tylko jeden gracz. Jeśli trafisz najwyżej płatną kombinację na slocie Game of Thrones otrzymasz 50 darmowych spinów na Starburst, za drugą kombinację odbierzesz 25 darmowych spinów oraz za trzecią 10 free spinów, dodatkowo zwycięzca losowania na Facebooku zdobędzie 5 dodatkowych obrotów. Wybrańcy losu zostaną zawiadomieni o wygranej przez obsługę Kasyna Royal Panda.

Wszystkie zdobyte darmowe spiny zostaną dodane do konta 28 września o godzinie 12:00. W dniach od 28 do 30 września będzie je można wykorzystać na stoczenie ostatecznej bitwy na slocie Starburst, która być może przyczyni się do wytypowania najwyższej płatnej kombinacji i zdobycie samochodu BetMobile. wszystkie wygrane za pomocą darmowych spinów podlegają 35-krotnemu warunkowi obrotu. Jeśli dostarczenie zwycięzcy BetMobilu nie będzie możliwe lub gracz zrezygnuje z tej nagrody, Royal Panda zaoferuje sumę zastępczą w wysokości 5000 euro.

Przyłącz się do promocji w dniach 21-27 września graj na slocie Game of Thrones. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się. Zajmie to dosłownie kilka chwil, a przy okazji skorzystasz z bonusu powitalnego. Kasyno Royal Panda podwoi Twój pierwszy depozyt o 100% do 1000 PLN przy wpłacie nie mniejszej niż 40 PLN i doda Ci 25 darmowych spinów na slot Starburst. Przyłącz się do promocji Royal Panda, graj na slocie Game of Thrones i zaglądaj na stronę kasyna, aby sprawdzić czy przypadkiem to nie Ty powalczysz w ostatecznym turnieju o ten niepowtarzalny BetMobile!

Oceń artykuł