Reload Bonus do 1200 PLN w Royal Pandzie

Każdego miesiąca, przez pierwsze 5 dni możesz odebrać Bamboo Bonus w Royal Panda, czyli Reload 30% do 1200 PLN

2014-10-31 13:27 ROYAL PANDA BONUSY PROMOCJE
Kasyno Royal Panda oferuje swoim graczom możliwość dobrej zabawy i pomnażania swoich pieniędzy dzięki gigantycznemu bamboo bonusowi. Jest to klasyczny reload bonus 30% do 1200 PLN dla stałych graczy. Nie wierzysz, to przekonaj się Sam. Nie wiesz jak to zrobić? Już podpowiadamy. Zaloguj się na swoim koncie, złóż depozyt. Po wpłaceniu wybranej przez siebie kwoty wybierz bamboo bonus i dokończ proces składania depozytu.

Nie masz konta? Royal Panda podwoi Twój pierwszy depozyt do 1000 PLN

Z bamboo bonusu możesz skorzystać tylko między pierwszym a piątym dniem każdego miesiąca kalendarzowego. Możesz z niego skorzystać tylko jeden raz w danym miesiącu. Aby spełnić warunek obrotu musisz obrócić 35 razy otrzymany bonus i tylko przy pomocy zakładów stawianych z salda gotówkowego. Czy wiesz już jak robić obrót bonusu?

Masz 30 procent więcej środków na grę, które możesz wykorzystać na każdej dostępnej w serwisie grze. Z każdym początkiem miesiąca będziesz otrzymywał kolejny bamboo bonus. Tak jak odrastające pędy bambusa, tak dodatkowy bonus będzie na Ciebie czekać.

Sztandarowym bonusem Kasyna Royal Panda (przeczytaj recenzję) jest oczywiście bonus powitalny. Wielką jego zaletą jest to, że każdy gracz może sam zdecydować o wysokości darmowej gotówki, jaką chce otrzymać. W zależności od tego czy gramy na niskich stawkach, bardziej dla zabawy czy też gramy na wysokich stawkach - otrzymamy podwojenie wpłaty depozytu do 1000 PLN. Oprócz gotówki otrzymasz 10 darmowych obrotów.

Wystarczy założyć konto i wpłacić pieniądze, a natychmiast do tej kwoty dorzucone zostanie jeszcze raz tyle. Już po chwili można rozpocząć grę z podwojonym stanem konta. Do tego dodasz do 1200 złotych do swojej wpłaty na początku miesiąca i uzbiera się niezła sumka na wspaniałą zabawę, a także powiększenie szans na wielką wygraną. Jak grać to tylko w Kasynie Royal Panda!

Oceń artykuł