Wycieczka do Chin i spotkanie z pandą w promocji Kasyna Royal Panda

Do 28 lutego w Kasynie Royal Panda do wygrania wycieczka do Chin i spotkanie z małą pandą

Pandy to niezwykle rzadkie zwierzęta, na wolności żyje ich zaledwie 1600. Aby pomóc im w przetrwaniu i rozmnażaniu, kasyno Royal Panda dzięki bliskiej współpracy z Pandas International zaadoptowała małą pandę. Nadano jej imię „Royal Panda”. Jeżeli chciałbyś ją poznać osobiście, uścisnąć jej łapę, nakarmić i na pamiątkę pstryknąć sobie z nią fotkę, to zapraszamy do wzięcia udziału w promocji” Royal Baby”. Masz okazję wygrać wycieczkę do Chin i odwiedzić maleństwo w ośrodku dla Pand.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji Kasyna Royal Panda i wygrać spotkanie z royal baby? Warunki promocji są bardzo uczciwe i przejrzyste. Promocja trwa od 9 stycznia do 28 lutego 2015 roku. W tym czasie musisz się zalogować, wpłacić środki i ukończyć dwa wyzwania, aby zakwalifikować się do wielkiego finału. Kolejność wyzwań jest dowolna. Pierwsze zadanie do wykonania, to trafienie kombinacji razy 300 lub wyższej na slocie, Twin Spin (recenzja gry). Drugie zadanie to trafienie kombinacji razy 300 lub wyższej na slocie Gonzo’s Quest. Jeśli wykonasz oba wyzwania to zmierzysz się w ekskluzywnym turnieju na slocie Starburst (recenzja). W promocji biorą udział tylko kombinacje trafione w trakcie gry na prawdziwe pieniądze. Po ukończeniu wyzwania, Twoja nazwa użytkownika będzie umieszczona na stronie promocyjnej serwisu. W każdy piątek, lista będzie aktualizowana.

Zarejestruj się w Royal Panda i odbierz powitalne do 1000 PLN!

Wycieczka do Chin ufundowana jest dla dwóch osób, czyli możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Jeżeli zostaniesz zwycięzcą zmagań, czeka Cie wspaniała podróż samolotem do Ya An. Wycieczka będzie trwała 8 dni. Masz zagwarantowany siedmiodniowy pobyt w hotelu Ibis Ya’an Langqiao. Będą Cię wozić do ośrodka Pand, gdzie poznasz adoptowaną pandę. Otrzymasz pamiątkowe zdjęcie, które również zostanie opublikowane na stronie Royal Panda. Serwis postara dopasować się do Twojego wybranego terminu wyjazdu. Twoim zadaniem będzie załatwienie wizy i ubezpieczeń dla siebie i osoby towarzyszącej. W razie wystąpienia nieprzewidzianych problemów związanych z rezerwacją hotelu lub lotów, po wcześniejszej konsultacji z Tobą, zostanie zaproponowany alternatywny cel podróży lub zakwaterowanie.

Zatem nie czekaj i już dziś zacznij wypełniać zadania. Czyż może być coś piękniejszego niż spotkanie z Królewską Pandą? Może właśnie Ty okażesz się zwycięzcą i odwiedzisz ten historyczny kontynent. Co powiesz na możliwość spotkania z Royal Pandą i uściśnięcia jej łapy? Czas leci, do dzieła, taka okazja już się nie powtórzy! Powodzenia!

Oceń artykuł