27 grudnia dniem slotu Aliens w Royal Panda

27 grudnia za pokonanie Królowej na slocie Aliens w Kasynie Royal Panda otrzymasz 2 000 PLN

2014-12-26 16:17 ROYAL PANDA PROMOCJE
Pierwsza osoba, która 27 grudnia zagra w Kasynie Royal Panda i pokona Królową w slocie Aliens otrzyma w nagrodę 2.000 PLN ekstra. Jak widzisz jest, o co powalczyć.

W slocie Aliens masz 15 linii wypłat i 5 bębnów. Ta gra jest wytworem firmy Netent i do nudnych nie należy. Motywem gry jest walka o przetrwanie. Grafika 3D i świetne efekty dźwiękowe bardzo wciągają w grę. W slocie tym występuje dwuetapowy tryb bonusowy, który jest celem wygrywania. Przedostań się do łoża królowej i pokonaj ją, jako pierwszy, a nagroda będzie Twoja. Jak widzisz czeka Cię długa i ekscytująca zabawa z wielkimi wygranymi. Pamiętaj, że wszystkie środki bonusowe, jakie otrzymasz podlegają 35 –krotnemu warunkowi obrotu.

Zarejestruj się i odbierz w Kasynie Royal Panda do 1000 PLN za free!

Zarejestruj się na swoje konto, wpłać depozyt i walcz, aby pokonać Królową w jej komnacie. Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Royal Panda to zarejestruj się i zrób pierwszą wpłatę. Dla nowych amatorów gier serwis ma wspaniały bonus. Na powitanie w swoim gronie serwis ten podwaja Twoją wpłatę i dostajesz jeszcze raz tyle, aż do 1000 PLN. Wpłacasz, wybierasz bonus powitalny przy wpłacie i bawisz się dwa razy dłużej i masz większe szanse na wygrane. Zwycięzca ogłoszony zostanie na profilu Royal Panda na Facebooku. Musisz śledzić profil, aby upewnić się czy to nie Ty zostałeś zwycięzcą!

Zasiądź zatem wygodnie przed komputerem i pokonaj jako pierwszy Królową na slocie Aliens w Kasynie Royal Panda. Zostań bohaterem dnia i odbierz 2.000 PLN za free. Zapraszamy!

Oceń artykuł