Turniej Starburst w Mr Green

Od 28 lutego do 1 marca do wygrania 8 000 PLN w turnieju na slocie Starburst w Kasynie Mr Green

Zostań uczestnikiem kosmicznej wyprawy po 8.000 PLN! Mr Green organizuje nieziemski turniej w dniach 28.02 – 01.03.2015 r. Nastaw się na sporą dawkę emocji i wzmożony przypływ adrenaliny. Jeśli cenisz sobie rywalizacje na wysokim poziomie, przed Tobą dwa dni ekscytujących wrażeń i wyśmienitej zabawy. Dołącz do weekendowego wyścigu!

Zasady uczestnictwa są dobrze znane wprawionym w turniejach graczom. Dla przypomnienia, minimalna stawka zakładu w grze to 0.80 PLN. Mniejsza kwota nie zakwalifikuje się do udziału w promocji. Celem jest zajęcie jak najwyższej pozycji w tabeli punktacji. Oceniany jest procent wyników z 20 kolejnych rund na slocie Starburst. Nagradzana jest najlepsza piątką zawodników. Za pierwsze miejsce uczestnik otrzyma 4.000 PLN, drugie – 2.000 PLN, trzecie – 1.000 PLN, za zajęcie czwartej lokaty – 600 PLN, piątej – 400 PLN. Jesteś już gotowy do startu?

Automat wytypowany w tym tygodniu do turniejowych rozgrywek, to prawdziwa perełka uznanej firmy NetEnt. Hipnotyzuje nie tylko szaloną kolorystyką w klimacie lat 80-tych. Porywa przede wszystkim wysokim poziomem mechaniki i matematyki, które czynią grę niezwykle emocjonująca przyciągając dziennie tłumy pasjonatów. 5 bębnów, 3 rzędy i 10 linii płatniczych biegnących w obu kierunkach, co podwaja ich możliwości. Prawdopodobieństwo wygranej potęguje innowacyjny symbol Starburst Wilde, zastępujący tradycyjne symbole.

Otwórz konto w Mr Green - bonus 100% do 500 PLN + 50 spinów za free!

Nie pożałujesz, wybierając ten nieziemski automat. Najbliższa okazja już podczas weekendowego turnieju w firmie Mr Green. Serwis zaprasza do udziału również tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności gościć w kasynie. Wszystkich nowo przybyłych czeka bonus w postaci 10 obrotów w Starburst przy rejestracji, oraz 40 obrotów przy pierwszej wpłacie 150 PLN. Na powitanie także dodatkowe 100% złożonego po raz pierwszy depozytu (od 25 PLN), maksymalnie do 500 PLN. Wygraną z darmowych obrotów trzeba obrócić 35 razy przed wypłaceniem.

Zakręć kosmicznymi symbolami. Być może nie przybliżą Cię do gwiazd, lecz z pewnością pozwolą sięgnąć sporej gotówki. Przed Tobą szansa na nagrodę za zwycięstwo w turnieju i niezła kasa możliwa do zdobycia w Starburst. Sięgnij po nią w Mr Green!

Oceń artykuł