Mr Green: Turniej na Spinata Grande oraz Starburst

Od 30 lipca do 2 sierpnia do wygrania 8 000 PLN w turnieju slotowym Starburst oraz Spinata Grande

W dniach od 30 lipca do 2 sierpnia zapraszamy do Kasyna Mr Green na turniej slotowy na grach Starburst oraz Spinata Grande. Cztery dni spędzone na rywalizacji zapowiadają się sielsko-kosmicznie. Możesz w nim sięgnąć nie tylko gwiazd czy uczestniczyć w fieście, ale masz okazję zostać uczestnikiem pojedynku o 8.000 PLN w prawdziwej gotówce. Jeśli masz odwagę stań do walki i zajmij jedno z pięciu nagradzanych miejsc. Dołącz do turnieju i rozetrzyj w gwiezdny pył swoich przeciwników lub jak wolisz pokaż jak rozbija się pinatę!

Rejestracja w Mr Green - odbierz do 1750 PLN za free oraz 100 darmowych spinów

W promocji przy ustalaniu miejsca w tabeli wyników biorą udział zakłady za stawkę minimum 0.25 euro. Twoim zadaniem będzie zdobycie jak najlepszego wyniku procentowego na slocie Starburst lub jak wolisz na slocie Spinata Grande. Pod uwagę brane są rezultaty z 20 następujących po sobie rund. Im więcej razy zakręcisz bębnami, tym większe będą atuty na zdobycie szczytu turniejowej tabeli.

Miejsce pierwsze zapewni zwycięzcy 4.000 PLN, miejsce drugie 2.000 PLN, a trzecie 1.000 PLN. Pozycja czwarta to gwarantowane 600 PLN i 400 PLN dla uczestnika z piątej pozycji. Nagrody gotówkowe wypłacone zostaną po zakończeniu turnieju, bez konieczności dodatkowych obrotów.

Turniej Kasyna Mr Green to wspaniała okazja, by odbyć podróż nie tylko w czasie. Slot Spinata Grande to aż 40 linii wypłat, wspaniała grafika i komiksowe postacie. Miła interaktywna meksykańska muzyka, zmieniająca się w zależności od tego co dzieje się na bębnach. Do wygrania są nie słodycze, a darmowe spiny oraz gotówka, można zdobyć nawet 120.000 monet. Gra Starbust nawiązuje do znanych gier zręcznościowych z barwnych lat 80-tych.
Zachwycająca kolorystyka i grafika oraz efekty dźwiękowe to nie tylko namiastka powodów, dla których warto uruchomić kosmiczny automat. Starburst wyróżnia się na tle innych video slotów również tym, że pozwala na wielką wygraną!

Jeśli nie miałeś okazji zagrać na slocie Spinata Grande lub na Starburst, przed Tobą niepowtarzalna sposobność. Jeśli jeszcze nigdy nie odwiedziłeś Kasyna Mr Green, to najwyższa pora! Po rejestracji otrzymasz gratis 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach. Przy pierwszej wpłacie środków w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowo 100% do 500 PLN. Wpłacającenter smallimum 150 PLN wejdziesz w posiadanie 100 free spinów w grze Spinata Grande. Przed Tobą wielkie emocje i rewelacyjna rozrywka. Dołącz do najlepszych i najwytrwalszych graczy w turnieju na slotach Spinata Grande oraz Starburst! Pamiętaj turniej trwa od północy 30 lipca do 23:59, 2 sierpnia - masz cztery dni na pokonanie konkurencji!

Oceń artykuł