Mr Green: Turniej na Jack and the Beanstalk

24 i 25 października do zdobycia 8 000 PLN w turnieju slotowym Kasyna Mr Green na Jack and the Beanstalk

Kasyno Mr Green ma dla Ciebie propozycję miłego i owocnego spędzenia weekendu. W dniach od 24 do 25 października 2015 roku masz okazję przyłączyć się do turnieju na slocie Jack and the Beanstalk. Na zwycięzców pojedynku czeka pula 8.000 PLN.

Jeżeli nie boisz się współzawodnictwa to zapraszamy na dwa turniejowe dni pełne przygód i wysokich wygranych w Kasynie Mr green na slocie Jack and the Beanstalk firmy Netent. Rywalizacja rozpoczyna się w sobotę, 24 października o północy i potrwa do godziny 23: 59 w niedzielę 25 października. Aby wziąć udział zagraj na swoim komputerze w wytypowaną grę turniejową, którą jest Jack and the Beanstalk. Uczestnik z najwyższym procentowym wynikiem z 20 kolejnych spinów zostanie zwycięzcą rywalizacji. Minimalna stawka za rundę wynosi 1.25 PLN - niższa kwota nie będzie brana pod uwagę przy ustalaniu miejsca w rankingu.

Rejestracja w Mr Green - bonus do 1750 PLN i 100 free spinów

Pięciu najlepszych turniejowych graczy wygra nagrody pieniężne. Zwycięzca otrzyma 4.000 PLN, wicemistrz otrzyma 2.000 PLN, gracz za 3 miejsce odbierze 1.000 PLN, za 4 miejsce otrzyma 600 PLN i za 5 miejsce - 400 PLN. Biorąc udział w pojedynku na slocie Jack and the Beanstalk masz nie tylko okazję na wspaniałą zabawę, ale także na wielkie wygrane z gry oraz wygrane w turnieju. Bez względu na zajęte miejsce z całą pewnością nie będziesz żałował swojej decyzji o przyłączeniu do zabawy. Turniejową nagrodą w Kasynie Mr Green jest gotówka, która nie podlega wymogom obrotu.

Jeśli nigdy dotąd nie wspinałeś się po łodydze fasoli do tajemniczej krainy olbrzyma w poszukiwaniu złotego jajka na slocie Jack and the Beanstalk, przed Tobą niepowtarzalna sposobność. Jeśli jeszcze nigdy nie odwiedziłeś Kasyna Mr Green, to nadarza się okazja! Tylko tu możesz otrzymać do 1750 PLN przy 4 pierwszych depozytach, jeśli Twój wkład będzie większy niż 50 PLN. Dodatkowo jeśli zdecydujesz się na wpłatę 150 PLN otrzymasz 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, by zgarnąć 100% bonusu od depozytu, aż do 500 PLN oraz darmowe spiny.

Dołącz do weekendowego turnieju Kasyna Mr Green na slocie Jack and the Beanstalk. Jeśli jesteś wielbicielem gier slotowych to ten dwudniowy turniej z pewnością przypadnie Ci do gustu. Przyłącz się do współzawodnictwa już teraz, zakręć bębnami Jack and the Beanstalk, w którym czeka wspaniała grafika i efekty dźwiękowe. Dzięki symbolom wild, scatter, mnożnikom oraz darmowym spinom, możesz zgarnąć wielkie wygrane!

Oceń artykuł