Mr Green: Turniej na slocie Mr Green Moonlight

31 i 1 listopada do wygrania 8 000 PLN w turnieju slotowym Mr Green Moonlight

2015-11-01 17:08 NEWSY PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Jeśli udziela Ci się Halloweenowy nastrój i podczas pełni księżyca masz ochotę zastawić sidła na wilkołaka, to wstąp do Kasyna Mr Green. W dniach 31 października oraz 1 listopada z pozostałymi uczestnikami gry przyłącz się do polowania na przemierzającego uliczkami kasyna krwiożercę oraz wielką wygraną w turnieju na slocie Mr Green Moonlight. Tu na zwycięzców czeka do podziału pula 8.000 PLN w prawdziwej gotówce, która nie podlega żadnym wymogom obrotu. Przyłącz się a być może będziesz tym, który wygra 4.000 PLN!

Otwórz konto w Mr Green i odbierz 100 free spinów + do 1750 PLN

Turniej staruje w sobotę i potrwa do niedzieli. Jeśli masz zamiar stanąć na podium musisz pokonać konkurencję zdobywając najwyższe wyniki z 20 następujących po sobie rundach na slocie Mr Green Moonlight. Im więcej razy zakręcisz bębnami, tym większe będą szanse na zdobycie szczytu turniejowej tabeli. Pięciu najlepszych łowców otrzyma nagrody gotówkowe. Zwycięzca otrzyma 4.000 PLN, gracz tuż za nim 2.000 PLN, za III miejsce przygotowane jest 1.000 PLN, za IV miejsce 600 PLN i za V lokatę gracz otrzyma 400 PLN. Minimalna stawka w grze to 1.25 PLN za zakład. Aby sprawdzić miejsce w rankingu, możesz zajrzeć do Tabeli wyników znajdującej się po lewej stronie okna gry. O zwycięstwie i zajętym miejscu serwis powiadomi zainteresowanych mailem.

Pamiętaj, że w slotach liczy się przede wszystkim przychylność losu. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tym serwisie lub nie dokonywałeś wcześniej wpłat, możesz liczyć na wyśmienity bonus powitalny. Przy 4 pierwszych depozytach możesz zyskać do 1.750 PLN. Pierwszy depozyt w wysokości minimum 50 PLN, nagrodzony będzie podwojeniem o 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande, jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN. Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie następnego dnia po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić 35x na grach w kasynie.

Tak duża dawka adrenaliny i możliwość wielkiej wygranej w Halloweenowy weekend może się już nie powtórzyć. Nie przegap okazji i przyłącz się do turnieju Kasyna Mr Green na slocie Mr Green Moonlight. Wielka ilość dodatkowych opcji tego jedynego w swoim rodzaju slotu pomogą Ci w zdobyciu upragnionej wygranej. Weź ze sobą srebrne kule i zapoluj na wilkołaka oraz na czołowe miejsce w turnieju! Powodzenia!

Oceń artykuł