Mr Green: Turniej na slocie Elements: the Awakening

Od 10 do 13 września do zdobycia 8 000 PLN w turnieju Kasyna Mr Green na slocie Elements: the Awakening

2015-09-13 08:45 PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Przed nami kolejne starcie miłośników gier online na arenie Kasyna Mr Green. Czterodniowy turniej na slocie Elements: the Awakening wyłoni aż 5-ciu zwycięzców, a w ich ręce trafi łącznie 8 000 PLN! Jeśli nie stronisz od ciekawej rywalizacji, masz chrapkę na niezłą kasę i świetną zabawę, stań do walki w dniach 10 – 13 września. Uruchom slot Elements: the Awakening w Mr Green i spróbuj swoich sił w kosmicznej promocji zielonego serwisu! Pokonaj konkurencję i znajdź się na szczycie turniejowego rankingu. Czeka na Ciebie trofeum w postaci żywej gotówki!

Odbierz pakiet powitalny Mr Green - 100 free spinów oraz do 1750 PLN za free

O zajętej pozycji w konkursie zdecyduje średnia procentowa zdobytych punktów z 20 kolejnych rund na slocie Elements: the Awakening. Minimalna stawka zakładu wynosi 1 PLN. Na konto zdobywcy pierwszego miejsca wpłynie 4 000 PLN. Zajęcie drugiego miejsca oznacza nagrodę w wysokości 2 000 PLN, a kwota 1 000 PLN trafi w ręce gracza na miejscu trzecim. Czwarta pozycja to 600 PLN w garści, a piąta 400 PLN. Nagrody pieniężne nie wymagają dodatkowych obrotów przed wypłaceniem. Im więcej spinów, tym większe szanse na zgarnięcie gotówki. Dołącz do turnieju Kasyna Mr Green i sięgnij po zwycięstwo!

Ruszaj po nagrody i sporą dawkę adrenaliny z grą Elements: the Awakening w Kasynie Mr Green. Podejmij wyzwanie w turnieju i pokaż, co potrafisz! Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Mr Green, dokonaj rejestracji już teraz. Przy okazji odbierz pakiet powitalny, czyli 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach oraz 100 free spinów wraz z pierwszą wpłatą od 150 PLN. Darmowee spiny wykorzystasz na slocie Spinata Grande. Zdeponuj minimum 50 PLN i odbierz bonus 100% depozytu do 500 PLN. Nie zwlekaj i dołącz do turnieju Kasyna Mr Green na slocie Elements: the Awakening. Zwycięstwo jest w zasięgu Twojej ręki!

Oceń artykuł