Mr Green: Turniej na slocie Gonzo's Quest oraz Ghost Pirates

19 i 20 września Mr Green rozda 8 000 PLN w turnieju slotowym Gonzo's Quest oraz Ghost Pirates

W ten weekend od 19 do 20 września 2015 roku Kasyno Mr Green przygotowało dla Ciebie wspaniałą ofertę, którą jest turniej slotowy. Uczestnicząc w rywalizacji masz okazję na spędzenie wolnego czasu w doborowym towarzystwie, w którym oprócz świetnej zabawy czekają wysokie wygrane. Wyścig rozegrany zostanie na dwóch slotach Gonzo`s Quest oraz Ghost Pirates w Kasynie Mr Green. Start nastąpi o północy w sobotę i zakończy się o 23:59 w niedzielę. Na tryumfatorów czeka do podziału 8.000 PLN. Przyłącz się do piratów lub niezłomnego poszukiwacza i razem wyruszycie na poszukiwanie skarbów!

Rejestracja w Mr Green - bonus do 1750 PLN + 100 darmowych spinów

Zaloguj się na swoim koncie i zagraj w stacjonarną wersję slotu Ghost Pirates lub Gonzo`s Quest. Rozegraj, co najmniej 20 kolejnych rund osiągając jak najlepszy wynik procentowy. Gracz uplasowany najwyżej w tabeli wyników otrzyma 4.000 PLN, osoba tuż za nim otrzyma 2.000 PLN, a 1.000 PLN wpłynie na konto gracza z miejsca trzeciego. Pozycje czwarta oraz piąta w turnieju Kasyna Mr Green, to kolejno wygrane po 600 PLN i 400 PLN. Każdy spin na slocie Ghost Pirates oraz Gonzo`s Quest w Kasynie Mr Green, to krok ku zwycięskiej sumie. Swoje szanse na nagrodę możesz prześledzić w dowolnej chwili, dzięki uaktualnianym na bieżąco wynikom. Nagrodą jest gotówka, więc nie podlega wymogom obrotu i po zakończonym turnieju możesz nią od razu dysponować. O zwycięstwie serwis informuje zainteresowanych osobiście.

Do turnieju Mr Green możesz dołączyć w każdej chwili, logując się na swoim koncie i uruchamiając sloty Ghost Pirates lub Gonzo`s Quest. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta gracza, rejestracja w Mr Green zajmie Ci dosłownie kilka chwil i otrzymasz kilka upominków powitalnych. Wśród nich 4 pierwsze depozyty mogą wzbogacić Cię o wartości do 1.750 PLN zupełnie gratis! Dodatkowo wpłacającenter smallimum 150 PLN otrzymasz 100 darmowych spinów do wykorzystania na slocie Spinata Grande. Przy pierwszym doładowaniu konta w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 100% pierwszego depozytu do sumy 500 PLN plus darmowe obroty. Darmowe rundy pojawią się na Twoim koncie następnego dnia po dokonaniu wpłaty, a wygraną z nich należy postawić w kasynie 35-krotnie. Przez cały weekend od 19 do 20 września czekają na Ciebie wysokie wygrane i fascynująca zabawa na Gonzo`s Quest oraz Ghost Pirates. Dołącz do zabawy w każdej chwili. Tylko w polecanym przez nas Kasynie Mr Green czeka moc atrakcji i wysokich wygranych!

Oceń artykuł