Mr Green: Doładowania na Wild North

29 grudnia Mr Green rozdaje doładowania od 20 do 1000 PLN na slocie Wild North

2015-12-31 19:45 PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Poczuj prawdziwy mróz zaśnieżonej północy, podążaj tropem reniferów i przyłącz się do watahy wilków. We wtorek, 29 grudnia realizując Noworoczne postanowienia Kasyna Mr Green dołącz do wyprawy po ogromne skarby ukryte w głębokim śniegu na slocie Wild North oraz po doładowania gotówkowe o łącznej wartości 4.000 PLN.

Załóż konto w Mr Green i odbierz 25 free spinów

Grając 29 grudnia na slocie Wild North wygrywasz podwójnie: poza wygranymi z gry możesz zgarnąć doładowania gotówkowe od 20 do 1.000 PLN. Twoja gra może okazać się bardzo opłacalna, bo możesz zostać losowo wybrany i wygrać dodatkową gotówkę. Jeżeli będziesz tym, który w chwili losowania będzie grać na slocie Wild North, może okazać się, że jesteś jednym z wybrańców losu, bo sama gra nie gwarantuje nagrody. Nie ma progów na dzienne doładowania, a dodatkowo miłą wiadomością jest to, że kwota doładowania nie podlega warunkom obrotu i jest możliwa do natychmiastowej wypłaty. Nagrody wpłyną na konta zwycięzców następnego dnia najpóźniej do godziny 13:00.

Masz ochotę na codzienną dawkę fantastycznych ofert na najwspanialszych automatach Kasyna Mr Green, ale nie jesteś graczem tego serwisu? Zarejestruj się i wpłać minimum 50 PLN, a otrzymasz pakiet powitalny, w którym przy 4 pierwszych depozytach możesz zgarnąć do 1750 PLN. Jeśli wpłacisz 150 PLN lub więcej, otrzymasz 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Dokonaj pierwszej wpłaty, a otrzymasz bonus 100% do 500 PLN. Nie czekaj, we wtorek 29 grudnia obstawiaj na slocie Wild North, a przy odrobinie szczęścia gotówka zasili Twoje konto. Któż z nas nie lubi dostawać prezentów! Graj w polecanym przez nas Kasynie Mr Green, a nie pożałujesz, bo tu się wygrywa każdego dnia! Zakończ Rok 2015 jako zwycięzca!

Oceń artykuł