Mr Green: Doładowania na slocie Taco Brothers

17 oraz 18 września Mr Green rozda 8 000 PLN w doładowaniach od 20 do 1000 PLN na slocie Taco Brothers

2015-09-23 07:12 NEWSY PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Przed Tobą kolejne wyzwanie Kasyna Mr Green gdzie oferują Ci doładowania gotówkowe do 1000 PLN. Jeśli jesteś aktywnym graczem masz szansę na zgarnięcie kasy. Oferta obowiązuje w czwartek 17 września oraz w piątek 18 września. Aby móc otrzymać część z łakomego kąska jakim jest doładowanie należy zagrać choć jeden raz na slocie Taco Brothers. Pula doładowań gotówkowych na te dwa dni to 8.000 PLN. Zostaną one rozdysponowane pomiędzy graczy Kasyna Mr Green, którzy w tym czasie będą grali na slocie Taco Brothers.

Odbierz bonus powitalny Mr Green!

W tej promocji nie ma dodatkowych wymogów do spełnienia. Po prostu należy mieć trochę szczęścia by wylosowano właśnie Ciebie. Sama gra na slocie Taco Brothers w Kasynie Mr green nie gwarantuje otrzymania nagrody. Cała przygotowana suma podzielona została na premie w wysokości od 20 do 1.000 PLN. Czas na wypróbowanie swojego farta masz od północy w czwartek do północy w piątek. Jeśli Ci się poszczęści otrzymaną kasę możesz w dowolnej chwili wypłacić, gdyż nie podlega ona standardowym wymogom obrotu. Jeśli jesteś łowcą okazji to ta promocja z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Jeśli chciałbyś skorzystać z promocji, a nie posiadasz konta w tym serwisie, to nadarza się ku temu okazja. Specjalnie dla Ciebie, Mr Green przygotował pakiet bonusów. Serwis oferuje Ci aż 100 darmowych spinów oraz 1750 PLN na początek Twojej przygody. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, by zgarnąć 100% bonusu od depozytu aż do 500 PLN oraz free spiny na slot Spinata Grande. Darmowe rundy od depozytu pojawią się na Twoim koncie następnego dnia po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35-krotnie.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej Paso, Pepe i Pico, czekają na Twoją pomoc w walce o odzyskanie nieprawnie zabranego tacos przez kapitana Diaz. Przyłącz się do nich grając na Taco Brothers, a zwiększysz Swoją szansę na wygraną i dodatkowo zyskasz okazję na wylosowanie doładowania gotówkowego od Mr Green. Wejdź do gry miedzy 17 a 18 września i zostań wielkim zwycięzcą w Kasynie Mr Green!

Oceń artykuł