40 000 PLN do rozdania w doładowaniach gotówkowych na slocie Ski Jump w Mr Green

Od 18 do 22 lutego na slocie Ski Jump w Kasynie Mr Green 250 graczy otrzyma doładowanie od 20 do 1000 PLN!

2015-02-18 13:22 KASYNO MR GREEN PROMOCJE
Klasyka czwartków w Mr Green, czyli doładowania gotówkowe, tym razem w nowej odsłonie. Jak dotąd, odwiedzający serwis mogli otrzymać niespodziewany bonus w wyznaczonym dniu promocji. Teraz ich szanse wzrosły pięciokrotnie, ponieważ oferta obowiązuje od 18.02 do 22.02.2015 r.! Rośnie również łączna pula nagród. Do rozdania aż 40.000 PLN w Kasynie Mr Green. Atmosfera jest gorąca nawet zimą!

Zostań jednym z 250 szczęśliwców, do których trafi gotówka. Stań odważnie na narciarskiej skoczni w grze Ski Jump i skocz po wspaniałe nagrody. Codziennie masz szansę zgarnąć od 20 PLN do 1.000 PLN z gratisowej puli, oraz wygraną na slocie Ski Jump. Pamiętaj, że pod uwagę brana jest tylko niemobilna wersja gry. W Ski Jump nie musisz zdobywać określonej liczby punktów, lub dokonać zakładów za ustaloną z góry kwotę. Wystarczy, abyś dobrze bawił się w roli skoczka w dniach obowiązywania promocji, a bonus być może wpadnie w Twoje ręce.

Załóż konto w Mr Green, odbierz dodatkowe 100% do 500 PLN i 50 spinów za free!

Gratisową kasę można odebrać bez konieczności wcześniejszego obrotu. Losowo wyznaczeni gracze, poinformowani zostaną o wytypowaniu do doładowania drogą e-mail. Jeśli będziesz na slocie akurat w chwili losowania, możesz być to Ty! Nie pozostaje nic innego, jak stanąć na szczycie skoczni i pokonać grawitację w Ski Jump. Poczuj się jak narodowy bohater zimowego sportu!

Nie zapomnij, że w kolejce czekają już inne atrakcje od Mr Grren. Przed nami weekend emocji z turniejem Hall of Gods, z łączną pulą nagród 8.000 PLN. W serwisie, jak zawsze, upominki dla nowicjuszy, czyli bonus powitalny 100% do 500 PLN. Zapraszamy!

Oceń artykuł