Mr Green: Doładowania na Happy Halloween (30-31.10)

30 i 31 października Mr Green rozdaje doładowania od 20 do 1000 PLN na slocie Happy Halloween

2015-10-31 12:35 NEWSY PROMOCJE KASYNO MR GREEN
Duchy, strachy, zjawy, upiory i wszelkiej podobnej maści dziwadła, zmierzają hordami w kierunku Kasyna Mr Green! Jeśli wątłą masz odwagę, odwróć się na pięcie i gnaj przed siebie. Jeśli natomiast drzemie w Tobie łowca i najohydniejszych nie lękasz się straszydeł, śmiało dołącz do zielonej ekipy i zagraj na slocie Happy Halloween! Na śmiałków czeka 8 000 PLN w doładowaniach. Odważysz się?

Załóż konto w Mr Green i odbierz 100 free spinów + do 1750 PLN

Doładowania gotówkowe zasilą konta osób, które w dniach 30 – 31 października, będą aktywne w grze Happy Halloween. Premia w kwocie od 20 PLN do 1 000 PLN, przyznawana jest losowo i przed wypłaceniem nie wymaga dodatkowych obrotów. Im więcej zakładów, tym większe szanse na zdobycie nie tylko jednego, ale nawet kilku doładowań. Czas złowić trochę gotówki, więc uruchom niemobilną wersję jednorękiego bandyty i zagoń swoje szczęście do roboty!

Sięgając po ofertę Kasyna Mr Geen, spodziewaj się także innych profitów. Doładowania to nie wszystko. Każdy spin na slocie Happy Haloween może zaowocować fantastyczną serią wygranych. W zasięgu Twojej ręki może być zdobycz warta 1 000 000 monet! W Halloween dzieją się rzeczy niepojęte. Tym razem szczęście zwiastuje czarownica i dynia o złowieszczym uśmiechu. Nie wierzysz? Zagraj!

W Halloween, nie oczekuj od Kasyna Mr Green ani psikusów, ani słodyczy. Możesz za to liczyć na wyśmienitą zabawę i zatrważająco dużo niespodzianek. Piątek i sobotę zarezerwuj na doładowania gotówkowe w grze Happy Halloween. W sobotę i niedzielę walcz dzielnie w turnieju slotowym o 8 000 PLN. Natomiast do 1-go listopada zapewnij sobie miejsce w losowaniu o 800 000 PLN zbierając losy na automacie Blood Suckers.

Jeśli to Twoja pierwsza wizyta w Kasynie Mr Green, zarejestruj się i odbierz 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach. Wpłać przynajmniej 150 PLN i ciesz się pakietem 100 free spinów w grze Spinata Grande. Wraz z depozytem 50 PLN odbierzesz bonus 100% do 500 PLN. Chyba jeszcze nie stchórzyłeś? Spędź Halloween w Kasynie Mr Green!

Oceń artykuł