Mr Green: Darmowe spiny na Sparks (31.08)

31 sierpnia odbierz do 120 darmowych spinów na slocie Sparks za depozyt w Mr Green

Ostatni gorący sierpniowy poniedziałek rozpoczynamy atrakcyjną ofertą, którą są free spiny. 31 sierpnia 2015 roku zapraszamy do w Kasyna Mr Green po odbiór nawet 120 darmowych spinów na slot Sparks. Jeśli masz chęć rozświetlić swoje życie na elektryzującym wideo automacie to zapraszamy do zabawy. Pospiesz się promocja Mr Green obowiązuje tylko dziś do 23:59!

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz do 100 free spinów oraz do 1750 PLN

Ilość darmowych spinów uzależniona jest od wielkości depozytu wpłaconego na konto 31 sierpnia. Jeśli dziś zdeponujesz nie mniej niż 100 PLN i obrócisz je na dowolnym slocie w kasynie, to jutro na Twoje konto wpłynie 20 darmowych spinów. Potrzebujesz więcej gratisowej gry? Wpłać i obróć przynajmniej 220 PLN, a już we wtorek będziesz się cieszyć 55 darmowymi spinam. Masz okazję zdobyć aż 120 free spinów, jeśli wpłacisz i zagrasz za minimum 440 PLN. Depozyt uprawniający do skorzystania z oferty należy obrócić 5-krotnie na dowolnych grach w kasynie Mr Green. Dzięki tej promocji masz okazję zagrać na automatach z progresywnym jackpotem oraz także skorzystać z wielu nowinek. Darmowe spiny wpłyną na Twoje konto jutro - 1 września po godzinie 13:00. Zanim będziesz mógł dysponować wygraną z darmowych obrotów należy je obrócić przynajmniej 35x.

Wszystko w Twoich rękach. Zakręć bębnami tego kolorowego i energicznego slota, pełnego innowacyjnych funkcji, który zadziwia nie tylko grafiką, ale i hipnotyzującymi dźwiękami! Dla graczy, którzy dopiero zdecydowali się dołączyć do Kasyna Mr Green, serwis przygotował bonus powitalny. Tylko tu otrzymasz 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande, przy wpłacie depozytu minimum 150 PLN plus 1750 PLN przy 4 pierwszych doładowaniach, jeśli Twój wkład będzie większy niż 50 PLN. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, by otrzymać bonus od depozytu w wysokości 100%, aż do 500 PLN oraz darmowe spiny. Spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie następnego dnia po wpłacie, po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie minimum 35-krotnie.

Gotowy, aby stanąć w szeregi zwycięzców? Ruszaj na spotkanie z przeznaczeniem na slocie Sparks. Na bębnach tego rozświetlonego slotu znajdziesz rozszerzająco-klonujące symbole wild oraz możliwość tworzenia zwycięskich kombinacji, które będą początkiem wspaniałej zabawy i wysokich wygranych. Spędź ekscytujące chwile w Kasynie Mr Green na slocie Sparks i przygotuj się na zwycięstwo!

Oceń artykuł