Mr Green: Darmowe spiny w Świątecznym Kalendarzu

Wpłacając depozyt do 24 listopada w Mr Green codziennie (przez 7 dni) otrzymasz do 210 darmowych spinów w promocji "Świąteczny Kalendarz"

Jak co roku o tej porze Kasyno Mr Green szykuje się na akcję Świąteczny Kalendarz. Tradycyjnie serwis ten nie zapomniał o swoich lojalnych graczach oraz o tych, którzy mieliby chęć uczestniczyć w tej promocji. Wszystkich chętnych do zabawy czeka 31 wspaniałych dni, w których do zdobycia będzie milion darmowych spinów. Czy jesteś tu po raz pierwszy czy zatwardziały z Ciebie gracz nie przegap okazji na zgarnięcie darmowych spinów już w pierwszym tygodniu Świątecznego Kalendarza Mr Green! Zatem w terminie między 16 a 23 listopada zagraj za prawdziwe pieniądze na wybranym przez siebie slocie w Mr Green, aby już w następnej dobie kwalifikować się do odebrania darmowych spinów.

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz najlepszy pakiet powitalny - 25 free spinów bez depozytu

Do tej oferty kwalifikują się tylko gracze, którzy dokonywali choć jednej wpłaty w wysokości nie mniejszej niż 100 PLN. Dlatego jeśli jesteś tu po raz pierwszy lub Twój udział w grach nie opiewał na taką kwotę możesz to nadgonić i w terminie do 23 listopada dokonać depozytu. Promocja zostanie uaktywniona 24 godziny po dokonaniu wpłaty, a Ty będziesz miał okazję uczestniczyć w tej ofercie. Jeśli chcesz cieszyć się z darmowych spinów w pierwszym tygodniu Świątecznego Kalendarza, wpłać i zagraj za odpowiadającą sobie sumę, a darmowe spiny wpływać będą przez kolejne 7 dni w pierwszym tygodniu świątecznej oferty. Jeśli masz ochotę odbierać 10 darmowych spinów, wpłać i zagraj za minimum 100 PLN. Łącznie otrzymasz 70 darmowych spinów. Jeżeli Twoje Ego potrzebuje więcej darmowej gry wpłać i obróć w Mr Green 220 PLN, a na Twoje konto wpływać będzie codziennie 30 darmowych spinów. W tym przypadku przez 7 dni otrzymasz aż 210 darmowych spinów.

Do 23 listopada masz możliwość korekty swoich wpłat, jeśli dojdziesz do wniosku, że wolisz 30 spinów zamiast 10. Jeśli jesteś nowym graczem tego kasyna dokonaj rejestracji i wpłać depozyt, a otrzymasz pakiet powitalnych bonusów. Twoje 4 pierwsze wpłaty powyżej 50 PLN będą premiowane do 1750 PLN. Jeśli zdecydujesz się na depozyt w wysokości 150 PLN otrzymasz oprócz bonusu 100% do 500 PLN dodatkowo 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Bonus zasili Twoje konto natychmiast po dokonaniu depozytu, a spiny dojdą do godziny 13:00 następnego dnia. Wygrane z nich należy obrócić w kasynie 35-krotnie. Zacznij już odliczać czas pozostały do świąt i razem z Kasynem Mr Green baw się zbierając darmowe spiny na kolejną wielką promocję Świątecznego Kalendarza, który z pewnością Cię zadziwi! Nie prześpij okazji i do 23 listopada graj i odbieraj darmowe spiny!

Oceń artykuł