Mr Green: Darmowe spiny na Steam Tower mobile

Od 6 do 10 listopada za depozyt i obrót na mobilnym slocie Fisticuffs otrzymasz 20 darmowych spinów na Steam Tower touch

Już od piątku czeka Cię mały sparring w Kasynie Mr Green, w ramach akcji Movember. Każda walka toczy się tu fair play, więc wszyscy gracze mają równe szanse na wygraną! Stań na ringu w dniach 6 – 10 listopada i zmierz się z jednorękim bandytą Fisticuffs. Bez względu na ostateczny wynik, Twoja odwaga i tak zostanie nagrodzona. Zamiast złotego pasa, przyjmij 20 free spinów w mobilnej grze Steam Tower w Mr Green!

Rejestracja w Mr Green - do 1750 pln + 100 darmowych spinów

Gotowy do starcia w Kasynie Mr Green? W dniach 6 – 10 listopada, uruchom grę Fisticuffs i obróć depozytem w wysokości przynajmniej 220 PLN w aplikacjach serwisu lub na jego mobilnej stronie. Następnego dnia, po godzinie 13:00, Kasyno Mr Green przekaże na Twoje konto 20 free spinów. Wykorzystasz je na mobilnym slocie Steam Tower, również w wersji na komórkę. Wygrane, które zgarniesz dzięki gratisowym spinom, obróć minimum 35 razy w dowolnych grach zielonego kasyna.

Co wspólnego ma automat Fisticuffs z Movember? Odpowiedź jest krótka – wąsy! Okazałą sztuką może poszczycić się jeden z bohaterów gry, wątły bokser, który stanowi silny symbol Sierpowy Wild. Uczestnicy listopadowej akcji Movember, przez miesiąc nie pozbywają się zarostu pod nosem, by zwrócić uwagę społeczeństwa na niski wskaźnik świadomości o problemach zdrowotnych mężczyzn. W tym miesiącu wspieraj akcję z nami!

Pamiętaj, że z oferty free spinowej w Kasynie Mr Green możesz skorzystać tylko raz podczas trwania promocji. Chcesz więcej? Bądź na bieżąco z naszym Kalendarzem bonusów oraz promocji. Kto nie ma jeszcze konta, zapraszamy do naszego grona i odbioru pakietu startowego. Dla nowych gości 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach. Bonus 100% do 500 PLN, od pierwszej wpłaty minimum 50 PLN i 100 free spinów do wykorzystania w grze Spinata Grande, za wpłatę 150 PLN. Zapraszamy!

Oceń artykuł