Mr Green: Darmowe spiny na Spinata Grande

29 i 30 września trafiając szczęśliwy numer na Fiesta Roulette table otrzymasz 10 darmowych spinów na Spinata Grande

Przyłącz się do nowej promocji Kasyna Mr Green, gdzie na zwycięzcę czeka 10 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Graj w ruletkę Fiesta Roulette table, którą stworzono na podstawie najpopularniejszego slotu jakim jest Spinata Grande. Spiesz się, bo jest to limitowana wersja gry, w którą masz okazję zagrać tylko przez dwa kolejne dni od 29 do 30 września 2015 roku.

Załóż konto w Mr Green i odbierz do 1750 PLN oraz 100 free spinów

W promocji Kasyna Mr Green obowiązują bardzo proste zasady. Aby wygrać 10 darmowych spinów na slot Spinata Grande, wypuść aktywny zakład w każdej rundzie ruletki Fiesta Roulette table tak, aby pojawił się choć jeden numer ze szczęśliwej sekwencji. Zakręć kołem i traf w jeden ze szczęśliwych numerów: 10, 11, 12, 13, 14 lub 15. Nie ma limitów na ilość wygranych darmowych spinów, możesz je otrzymać kilkakrotnie jeśli któraś z liczb wypadnie podczas sesji. Darmowe spiny wpłyną na Twoje konto następnego dnia, po godzinie 13:00 i możesz je wykorzystać tylko na slocie Spinata Grande zarówno w wersji mobilnej jak i stacjonarnej w Mr Green. Masz na to 7 dni od aktywacji. Uzyskane wygrane z darmowych spinów, będziesz musiał postawić 35 razy w grach kasynowych na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym. Podczas przyznawania darmowych spinów nie są uwzględniane zakłady 1:1, czyli parzyste-nieparzyste, czarne-czerwone itd.

Jeżeli jeszcze nie grałeś przy stołach w Kasynie Mr Green to masz ku temu okazję. Chętnych na zwycięstwo i darmowe spiny jest wielu. Ty również możesz spróbować swojego szczęścia. W Kasynie Mr Green na dobry początek dostaniesz ekstra bonus powitalny. Masz okazję skorzystać ze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande przy wpłacie depozytu minimum 150 PLN. Dodatkowo, 1750 PLN przy 4 pierwszych depozytach, jeśli Twój wkład będzie większy niż 50 PLN. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, by zgarnąć 100% bonusu od depozytu, aż do 500 PLN oraz darmowe spiny, które wpłyną na Twoje konto już następnego dnia po 13:00. Pospiesz się i zasiądź przy tej limitowanej wersji ruletki Fiesta Roulette table, taka okazja może się już nie powtórzyć. Darmowe spiny oczekują na zwycięzców jednej z liczb : 10, 11, 12, 13, 14 lub 15!Powodzenia!

Oceń artykuł