Mr Green: Darmowe spiny na slocie Disco Spins

Za depozyt i obrót 18 i 19 listopada w Mr Green otrzymasz do 240 darmowych spinów na slocie Disco Spins + do 210 darmowych spinów w Świątecznym Kalendarzu

Czujesz ten rytm? Lewa noga przytupuje już w jego takt. Po chwili palce jednej ręki podejmują współpracę z kolanem i w tempie wykonują donośny „pstryk”. Jednocześnie druga ręka loguje się do Kasyna Mr Green, skąd dochodzi oldschoolowa muzyka. Tak, tak! Zielony serwis ćwiczy kroki przed kolejną promocją. Tym razem w tańcu łapiemy free spiny, przy dźwiękach automatu Disco Spins!

Zarejestruj się w Mr Green, a na start otrzymasz 25 darmowych spinów bez depozytu

Odwiedź Kasyno Mr Green w dniach 18 – 19 listopada i wybierz dowolną grę z szerokiej oferty zielonego serwisu. Wystarczy, że zdeponujesz odpowiednią kwotę i obrócisz nią chociaż raz, a darmowe spiny w grze Disco Spins, trafią do Ciebie w dniu następnym po godzinie 13:00. Ilość zdobytych free spinów zależna jest od wielkości dokonanej wpłaty.

Zagraj za 100 PLN w danym dniu promocji i odbierzesz 20 gratisowych rund. Zagraj za 220 PLN i sięgnij po 55 free spinów. Jeśli obrócisz w grze minimum 440 PLN, dostaniesz aż 120 spinów do wykorzystania na slocie Disco Spins. Korzystając z oferty Kasyna Mr Green zarówno w środę, jak i w czwartek, możesz wejść w posiadanie nawet 240 free spinów na Disco Spins! Wygrane, które wypłaci slot Disco Spins podczas darmowych rund, należy obrócić minimum 35 razy w serwisie.

Dzień bez nagród i zabawy, to dzień stracony. W Kasynie Mr Green powoli rozpoczyna się świąteczne odliczanie, czyli 30 dni fantastycznej gry i wyjątkowych niespodzianek, które urozmaicą nam czas oczekiwania na Gwiazdkę. Święty Mikołaj specjalnie na tą okazję przywdzieje zielony strój i rozda użytkownikom serwisu setki prezentów. Będzie gotówka, będą free spiny, będą gadżety. Bądź z nami!

Jeśli nie miałeś jeszcze przyjemności zawitać do zielonego serwisu, najwyższy na to czas. Przy pierwszej rejestracji otrzymasz 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach. Zaloguj się i odbierz bonus 100% do 500 PLN, od wpłaty minimum 50 PLN. Wraz z depozytem 150 PLN dostaniesz 100 free spinów do wykorzystania w grze Spinata Grande. Zapraszamy!

Oceń artykuł