Monte Carlo: Darmowe spiny na Dracula, Magic Portals i Zombies

Do 1 listopada za depozyt i obrót min. 80 PLN w Kasynie Monte Carlo otrzymasz darmowe spiny na slocie Dracula, Magic Portals lub Zombies

Przyłącz się do mrożącej krew w żyłach oferty Halloweenowej w Kasynie Monte Carlo. Tylko tu w dniach od 29 października do 1 listopada czekają na Ciebie wspaniałe sloty o tematyce grozy oraz darmowe spiny. Za każde postawione 80 PLN na slotach Dracula, Magic Portals lub Zombies, możesz poczuć atmosferę Halloween i odebrać 10 darmowych spinów.

Rejestracja w Kasynie Monte Carlo - do 2000 PLN i 30 free spinów

Maksymalnie w ciągu każdego dnia w Kasynie Monte Carlo masz okazje zdobyć 60 darmowych spinów, które będziesz mógł obrócić na slotach Dracula, Magic Portals i Zombies. Spiny zostaną przyznane w ciągu 3 dni od zakończenia promocji i będą ważne 30 dni od wydania. Darmowe spiny oraz wygrane z nich należy obrócić 40x na grach slotowych w Kasynie.

Na nowych graczy Kasyna Monte Carlo czeka pakiet powitalny w wysokości 2.000 PLN. Twój pierwszy depozyt powyżej 80 PLN zostanie powiększony o bonus w wysokości 100% do 500 PLN oprócz tego otrzymasz 30 darmowych spinów na slot Starburst. Drugi i trzeci depozyt przyniesie Ci dodatkowe 50% do 500 PLN, a czwarty depozyt to następne 100% do 500 PLN. Bonus oraz wygrane z darmowych spinów należy obrócić 40x przed możliwością wypłaty. Maksymalna wygrana z nich nie może przekroczyć 500 PLN. Przyłącz się do mrocznej przygody w Kasynie Monte Carlo na slotach Dracula, Magic Portals i Zombies gdzie czeka aż 240 darmowych spinów! Pamiętaj oferta obowiązuje tylko do niedzieli 1 listopada!

Oceń artykuł