RedBet: Turniej na Pyramid: Quest for Immortality

Do 26 października w turnieju Kasyna RedBet na slocie Pyramid: Quest for Immortality do wygrania gotówka i darmowe spiny

Jeśli jesteś żądny przygód oraz nie straszne Ci labirynty egipskich grobowców stań do turnieju u bram piramid w Kasynie RedBet w najnowszym slocie Pyramid: Quest for Immortality. Turniej rozpoczyna się w czwartek 22 października i zakończy w poniedziałek 26 października 2015 roku.

Załóż konto w Kasynie RedBet i odbierz do 1000 Euro za free + 10 darmowych spinów

Zawalcz o nagrody gotówkowe i darmowe spiny w turnieju RedBet na slocie Pyramid: Quest for Immortality od Netent na urządzeniu mobilnym lub komputerze. Jesteś gotowy na wielką wyprawę, w której będziesz zgłębiał tajemnice nieśmiertelności oraz odkrywał zapomniane przez wszystkich skarby! Pokaż wszystkim kto jest mistrzem i walcz o najlepsze miejsce w turniejowym rankingu.

Wygrane gotówkowe oraz darmowe spiny otrzyma gracz, który uzyska najwyższą wygraną z 20 kolejnych rund. Do rankingu zaliczają sie zakłady powyżej 0.25 euro. Najlepsza zrównoważona wypłata jest proporcjonalna do stawki zakładu więc, bez względu na wysokość zakładu, każdy gracz ma równe szanse.

Dla 30 najlepszych Piratów EnergyCasino przygotowano nagrody w postaci darmowych spinów: najlepszy i najwytrwalszy uczestnik otrzyma 150 darmowych spinów, gracz uplasowany na 2 miejscu - 100 darmowych spinów, za 3 miejsce - 80 darmowych spinów, od 4 do 10 miejsca 40 free spinów, od 11 do 20 miejsca 30 free spinów, gracze zajmujący od 21 do 30 miejsca otrzymają po 20 darmowych spinów.

25 najlepszych turniejowych graczy otrzyma nagrody gotówkowe oraz darmowe spiny. Gracz który zajmie 1 lokatę otrzyma - 250 euro oraz 250 darmowych spinów, uczestnik z 2 lokatą - 150 euro i 150 darmowych spinów, za 3 miejsce - 100 euro oraz 100 darmowych spinów, od 4 do 5 miejsca - 50 euro i 50 darmowych spinów, uczestnicy zajmujący od 6 do 25 miejsca otrzymają po - 50 darmowych spinów. Darmowe spiny można wykorzystać tylko na slocie Pyramid: Quest for Immortality. Przyznane nagrody gotówkowe oraz depozyty podlegają 25-krotnemu warunkowi obrotu - czy wiesz jak to zrobić. Darmowe spiny należy obrócić 40x. obrotu należy dokonać na dowolnych grach w Kasynie RedBet. Do obrotu nie wliczają się gry stołowe, poker, Mega Joker, Jackpot 6000 oraz video poker.

Jeżeli nie grałeś nigdy w Kasynie RedBet, to wystarczy się zarejestrować z powyższego linku i wpłacić depozyt w kwocie przekraczającej 20 euro. Na Twoje konto wpłyną wspaniałe bonusy od 3 pierwszych depozytów oraz dodatkowo za samą rejestrację otrzymasz 10 darmowych spinów na slocie Neon Staxx. Świętuj z Kasynem RedBet premierę nowego slotu Pyramid: Quest for Immortality. Stań do turnieju w dniach od 22 do 26 października 2015 roku, walcząc o czołowe miejsce w rankingu, nagrody gotówkowe oraz darmowe spiny! Powodzenia!

Oceń artykuł