Kasyno Monte Carlo: Losowanie 5000 darmowych spinów

Do 31 października za depozyt i obrót in 200 PLN na wybranych slotach w Kasynie Monte Carlo, otrzymasz los do losowania 5 000 darmowych spinów

W dniach od 1 do 31 października 2015 roku zagraj na nowych slotach w Kasynie Monte Carlo i wygraj pulę z 5.000 darmowych spinów. Za każde 200 PLN które postawisz na grę na slotach Fortunes of the Amazons, Jack Hammer 2 lub Big Bad Wolf, automatycznie otrzymasz jeden los na loterię w Kasynie Monte Carlo.

Załóż konto w Kasynie Monte Carlo i odbierz 30 darmowych spinów

Im więcej będziesz się bawił w Kasynie Monte Carlo, tym zwiększysz Swoje szanse na wygranie jednego ze 100 pakietów po 50 darmowych spinów. Pamiętaj tylko, że liczy się gra na prawdziwe pieniądze. Ilość otrzymanych biletów wstępu na losowanie zależy od wielkości zakładu - możesz ich zdobyć nieograniczoną ilość, ale wygrać free spiny możesz tylko raz.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni drogą losowania, które odbędzie się 1 listopada 2015, w tym samym dniu zostanie ogłoszona lista szczęściarzy, którzy zostaną powiadomieni w których grach będą mogli wykorzystać nagrody. Darmowe spiny trafią do właścicieli w ciągu 72 godzin od zakończenia promocji. Darmowe obroty należy wykorzystać w ciągu 30 dni, pamiętając o przynajmniej jednokrotnym ich obróceniu przed dokonaniem wypłaty.

Na goszczących w serwisie po raz pierwszy czeka pakiet powitalny o wartości 2.000 PLN przy 4 pierwszych depozytach oraz 30 darmowych spinów. Pierwsza wpłata powyżej 80 PLN to premia w wysokości 100% do 500 PLN oraz 30 darmowych spinów na slot Starburst.

Jeśli wstąpisz w szeregi graczy Kasyna Monte Carlo do końca października zdobędziesz dodatkową okazję na udział w losowaniu 2.500 darmowych spinów. Wystarczy wpłacić na konto nie mniej niż 80 PLN i zagrać w dowolne gry, a automatycznie weźmiesz udział w losowaniu. Już 1 listopada 25 graczy wygra po 100 darmowych spinów. Jak sam widzisz każdy czas jest odpowiedni na rozpoczęcie zabawy. Nie czekaj i loguj się do Kasyna Monte Carlo! 5.000 darmowych spinów czeka na nowych właścicieli do 31 października! Powodzenia!

Oceń artykuł