Kasyno Betsson: Darmowe spiny na Ring the Bells mobile

Od 22 do 28 lipca odbieraj darmowe spiny w Kasynie Betsson na slocie Ring the Bells

2015-07-27 14:48 MR TOAD
Przed Tobą kolejny tydzień letniej promocji Lato z jackpotem w Kasynie Betssin i kolejna porcja darmowych spinów do wykorzystania na urządzeniach mobilnych, udział w losowaniu Apple Watch oraz szansa na zdobycie jackpota.

Bonus powitalny Betsson 100% do 500 PLN oraz 50 free spinów

Zagraj codziennie od 22 do 28 lipca na wybranym przez siebie Klasyku Betssona za minimum 100 PLN, a w zamian otrzymasz 10 darmowych spinów na slot Ring the Bells w wersji mobilnej. Darmowe spiny otrzymasz natychmiast po spełnieniu powyższego warunku i masz czas do 23:59 następnego dnia na ich wykorzystanie. Jakiekolwiek wygrane z darmowych spinów należy w ciągu doby obrócić 35x przed wypłatą. W myśl zasad obrotu w pierwszej kolejności obracasz własnymi środkami, później bonusowymi. Do Klasyków Betssona, zaliczonych do tej akcji należą: Spin i Win, Ring the Wels, Piggy Bank, Cowboy Treasure, Gem Drop, Hunt for Gold, Jazz of New Orleans, Monster Smash, Mr Toad oraz Oily Business.

Jeśli zagrasz za minimum 200 PLN w jakimikolwiek Klasyku Betsona na urządzeniu mobilnym to zyskasz podwójnie. Odbierzesz 10 darmowych spinów na slot tygodnia, którym jest slot Ring the Bells oraz zakwalifikujesz sie do cotygodniowego losowania zegarka firmy Apple. W całej kampani masz okazję zdobyć 42 losy na loterię, która odbywa się w każdą środę. Ten tydzień zakończy się losowanie Apple Watch dnia 29 lipca. W tym losowaniu wezmą udział wszystkie do tej pory zebrane bilety. Jeśli wygrasz, obsługa Betssona skontaktuje się z Tobą do godziny 12:00 w dniu losowania i prześle nagrodę pod podany adres.


Przed Toba jeszcze trzecia okazja na nagrody. Jeśli uda Ci sie wygrać jackpota zapewnisz sobie miejsce w tabeli rankingowej. Najlepszych pięciu graczy z najwyższym rozbitym jackpotem otrzyma na koniec promocji vouchery podróżne. Podczas losowania, które odbędzie się 11 sierpnia gracz z najwyższym jackpotem otrzyma voucher o wartości 10.000 PLN, a kolejnych czterech otrzyma vouchery po 4.000 PLN. Ranking jest systematycznie aktualizowany we wtorki i piątki do godziny 18:00.

Przyłącz się do letniego wygrywania w Klasykach Betssona, do których zaliczają się sloty: Cowboy Treasure, Hunt for Gold, Jazz of New Orleans, Gem Drop, Monster Smash, Mr Toad, Oily Business, Piggy Bank, Ring the Bells oraz Spin i Win. Jeśli jesteś nowy w Kasynie Betsson, to załóż konto, wpłać depozyt minimum 40 PLN i skorzystaj z oferty bonusowej 100% do 500 PLN. Dodatkowo na dobry początek współpracy otrzymasz 50 darmowych spinów na Mega Fortune Dreams. Wymóg obrotu bonusem oraz spinami wynosi 35x. Graj i wygrywaj na Klasykach Betssona w wersji mobilnej lub stacjonarnej. Tylko w Kasynie Betsson czeka na Ciebie lato pełne nagród, jackpotów i darmowych spinów! Pamiętaj, że w tym tygodniu darmowe spiny otrzymasz na slot Ring the Bells!

Oceń artykuł