Koszulka polo Royal Panda w 6 dniu grudniowego kalendarza

Zawalcz 6 grudnia na slocie Untamed Crowned Eagle o koszulkę Kasyna Royal Panda

2014-12-06 01:44 ROYAL PANDA PROMOCJE
Za oknem, co raz szybciej robi się ciemno, pada śnieg. Dziś 6 grudnia, Mikołajki i następny ekscytujący dzień grudniowego kalendarza Royal Panda. Jeżeli chcesz cieszyć się nagrodami od tego hojnego gospodarza to mamy dla Ciebie propozycję na ten pochmurny zimny dzień. Pewno już otrzymałeś prezent na Mikołajki, ale wiadomo upominków nigdy nie jest dość. Z tej okazji kasyno Royal Panda ma na dzisiaj propozycje, w której do wygrania jest koszulka polo Royal Panda. Aby ją wygrać musisz trafić jedną z trzech najwyższych kombinacji na slocie Untamed Crowned Eagle.

Untamed Crowned Eagleto jeden z nieokiełznanych slotów o tematyce przyrodniczej, z grafiką zapierającą dech w piersi. Szybuj na skrzydłach tego wielkiego orła w dziczy kanadyjskiej, w tym 5 –cio bębnowym slocie z 243 sposobami na wielkie wygrane. Dzięki ogromowi funkcji i jokerowi masz szansę na zdobycie ponad 90.000 euro. Za sprawą szybujących symboli Wild zostaniesz nagrodzony losowymi mnożnikami aż do dziesięć razy. Jeżeli zdobędziesz 3 lub więcej symboli skatter z orlim okiem, wtedy dostaniesz 10 darmowych obrotów, z kolei funkcja ryzyka Gamble pozwala na podwójne powiększenie wygranych.

Zarejestruj się w Kasynie Royal Panda, a na start otrzymasz dodatkowe 100% wpłaty aż do 1000 PLN za darmo!

Jak sam widzisz gra Untamed Crowned Eagle jest bardzo atrakcyjna i może Ci przynieść duże pieniądze. Nie zwlekaj więc, zrób sobie prezent Mikołajkowy, a i może poszczęści Ci się wygrać tą odlotową koszulkę polo z logiem Royal Panda. Zapraszamy!

Oceń artykuł