Doładowania na Wild Birthday Blast w Mr Green

Tylko 29 stycznia Mr Green rozdaje doładowania od 20 do 1000 PLN na slocie Wild Birthday Blast

2015-01-28 22:10 KASYNO MR GREEN PROMOCJE
Nie masz pomysłu na ten ostatni czwartek stycznia? Chcesz się trochę zabawić i spróbować szczęścia w grze? Mamy dla Ciebie propozycję, która daje szansę na wspaniałą urodzinową zabawę, a do tego wysokie wygrane i dodatkowe doładowania od 20 do 1000 PLN. Zapraszamy na imprezę urodzinową z balonikami, serpentynami, wspaniałą muzyką i wyśmienitymi prezentami pełnymi niespodzianek.

W czwartek 29 stycznia 2015 roku między 00:00, a 23:59 zapraszamy na najsłynniejsze w tym dniu dzikie urodziny w Kasynie Mr Green - sprawdź recenzję, gdzie między uczestnikami gry Wild Birthday Blast wylosowane zostaną dodatkowe doładowania gotówkowe. Doładowania gotówkowe od Mr Green to dodatkowa gotówka na Twoim koncie, z którą możesz zrobić, co tylko chcesz. Biorąc udział w tej promocji wygrywasz podwójnie: poza wygranymi z gry Wild Birthday Blast w Mr Green możesz zgarnąć też losowo przyznawaną gotówkę, od 20 do 1000 PLN więcej na Twoim koncie! Ważna wiadomość-wygrane w doładowaniu gotówkowym są gotówką, w związku, z czym obrót nie jest wymagany.

Otwórz konto w Mr Green, a na powitanie otrzymasz podwojenie wpłaty do 500 PLN + 50 free spinów!

Nie jesteś jeszcze członkiem Kasyna Mr Green? Nowym graczom serwis proponuje znakomity bonus powitalny. Jako nowy gracz otrzymasz 100% swojej pierwszej wpłaty, aż do 500 PLN. Już za samą rejestrację w serwisie otrzymujesz 10 gratisowych obrotów. Natychmiast po zalogowaniu otrzymasz bonus z podwojonym stanem konta, za który będziesz mógł rozpocząć zabawę w Wild Birthday Blast. Może szczęście się do Ciebie uśmiechnie i w losowaniu otrzymasz bonusowe doładowanie. Nie odwlekaj szansy na wygraną- graj w polecanym przez nas Kasynie Mr Green, tu zawsze się opłaca!

Oceń artykuł