Free spiny na slocie Reel Run w Mr Green

Do 120 darmowych obrotów na slocie Reel Run 30 grudnia za depozyt w Mr Green

30 grudnia Kasyno Mr Green zaprasza wszystkich amatorów gier slotowych na promocję w ramach „Noworocznej Wyprzedaży”. Do rozdania są darmowe obroty na slocie Reef Run w wersji niemobilnej. Czeka na Ciebie do 120 darmowych obrotów.

Grając w tym serwisie na slocie Reen Run wygrywasz podwójnie: poza wygranymi z gry możesz dostać darmowe obroty, które wykorzystasz na dalszą grę i pomnażanie swoich pieniędzy. Nie zapomnij, że skorzystać z promocji możesz tylko jeden raz. Ilość free spinów zależy od łącznej sumy depozytów dokonanych w ciągu danego dnia. Jeśli wpłacisz i zagrasz za minimum 100 PLN, już następnego dnia otrzymasz 20 darmowych obrotów, jeżeli wpłacisz i zagrasz, za 220 PLN to jutro twoje saldo powiększy się o 55 darmowych spinów. Jak wpłacisz i zagrasz za 440 PLN, to jutro będziesz miał do wykorzystania 120 free spinów. Zanim będziesz mógł wypłacić wygraną z darmowych obrotów należy je 35-krotnie obrócić i musisz je wykorzystać w ciągu 7 dni od otrzymania, w przeciwnym wypadku przepadną.

Załóż konto w Mr Green, a na powitanie odbierz dodatkowe 100% do 500 PLN i 50 free spinów!

Jeżeli nie grałeś i nie wpłacałeś środków w Kasynie Mr Green, to serwis ten ma dla Ciebie wspaniały bonus powitalny. Jeśli zarejestrujesz się teraz i zrobisz pierwszą wpłatę, otrzymasz dodatkową premię, w wysokości 100% swojego depozytu, który może wynieść nawet 500 PLN. Wpłacasz 500 PLN, a grasz za 1.000 PLN.

Nie czekaj, we wtorek 30 grudnia wpłać i graj na slocie Reef Run, abyś następnego dnia mógł cieszyć się wygranymi z free spinów. Któż ich nie lubi? Graj w polecanym przez nas Kasynie, a nie pożałujesz, bo tu się wygrywa! Zakończ stary rok, jako zwycięzca! Powodzenia!

Oceń artykuł