Free spiny na slocie Wonky Wabbits 29 grudnia w Royal Panda

50 free spinów 29 grudnia w Kasynie Royal Panda za 50 obrotów na slocie Wonky Wabbits

W poniedziałek 29 grudnia hojny gospodarz przygotował dla Ciebie nie lada przyjemne zadanie do wykonania, które szczodrze wynagradza. Jest nim kręcenie bębnami na slocie Wonky Wabbits najmniej 50 razy, a nagrodą za ten wyczyn jest 50 darmowych spinów, które otrzymasz już następnego dnia od Kasyna Royal Panda.

Ten fenomenalny trójwymiarowy video slot wciąga swoją grafiką i zaawansowaną technologią. Wonky Wabbits to gra wypuszczona przez firmę Netent. Z nią przeniesiesz się do warzywnego ogrodu pełnego głodnych królików, które tylko wypatrują oczy, kiedy na bębnach pojawią się symbole Wild. Wonky Wabbits posiada unikalną funkcję zwaną Win Both Ways, dzięki której możesz stworzyć zwycięskie kombinacje od lewej do prawej i od prawej do lewej. Z tak sporymi możliwościami nie sposób polemizować, że się nie uda. Istnieje duża szansa na wygraną i przy okazji zdobycie aż 50 darmowych obrotów, często się nie zdarza. Chyba nie ma nic lepszego niż granie za free i zdobywanie w zamian prawdziwych pieniędzy.

Otwórz konto w Royal Panda, bonus na start wynosi dodatkowe 100% do 1000 PLN za darmo

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Royal Panda, teraz masz idealny powód, aby do niego dołączyć. Każdy nowy użytkownik ma sposobność na otrzymanie premii powitalnej, w wysokości aż 1.000 PLN. Deponujesz 1.000 PLN grasz za 2.000 PLN. Dodatkowe środki z pewnością pomogą w zdobywaniu wysokich wygranych. W proponowanym slocie jest mnóstwo pieniędzy do zgarnięcia, a dodatkowe spiny jeszcze Ci w tym pomogą. Świętuj razem z Royal Panda z okazji zbliżającego się Nowego Roku. Nie zwleka, więc i zajrzyj do jednego z naszych ulubionych kasyn, bo tu można tylko zyskać! Zapraszamy!

Oceń artykuł