Free spiny na tajemniczym slocie w Kasynie Royal Panda

22 grudnia Kasyni Royl Panda rozdaje darmowe spiny na tajemniczym slocie dla każdego, kto skadał wcześj depozyt

Jeśli zaproponowano by ci możliwość gry w którąkolwiek z gier za darmo, z szansą na wygranie prawdziwych pieniędzy, to zapewne byś nie odmówił? Nikt by nie odmówił, nie tylko Ty. W Royal Panda trwa już dwudziesty drugi dzień grudniowego kalendarza, promocji świątecznej tego serwisu. I właśnie dzisiaj 22 grudnia jest dniem z tajemniczym slotem i tajemniczymi spinami od gospodarza.

Jeżeli kiedykolwiek robiłeś wpłatę, aby zabawić się w tym serwisie, to dziś w zamian dostaniesz 10 darmowych spinów na grę niespodziankę. Podpowiedź – gra pełna świateł. Za lojalność możesz zyskać dodatkowe 10 tajemniczych obrotów na dzisiejszą zabawę. Wygrane z darmowych obrotów zostaną dodane do Twojego salda w formie środków bonusowych pod warunkiem 35 krotnego obrotu środków bonusowych. Zachęcamy też do śledzenia profilu kasyna na Facebooku, tam codziennie pojawiają się listy zwycięzców.

Załóż konto w Royal Panda i odbierz bonus na start aż do 1000 PLN za darmo!

Świętuj razem z Royal Panda z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, bo tu aż dudni od promocji. Zamiast czekoladek w kalendarzu czekają na was wyzwania i nagrody. Kalendarz aż pęka w szwach od codziennych nagród gotówkowych, free spinów, nagród rzeczowych czy podwójnych punktów Loyal Panda Points. Więc nie zwlekaj i zajrzyj do jednego z naszych ulubionych kasyn, bo tu można tylko zyskać!

Oceń artykuł