Mr Green: Turniej na Spinata Grande (5-6.05)

5 i 6 maja do rozdania 8 000 PLN w turnieju Kasyna Mr Green na slocie Spinata Grande

Jeżeli masz chęć powalczyć o miano najlepszego gracza i przy tym powiększyć swoje kasynowe konto o główną nagrodę, mamy dla Ciebie kompletnie odlotową propozycję. Masz 48 godzin, aby pokonać rywali. W dniach 5 i 6 maja 2015 roku, weź udział w turnieju slotowym, w którym dla zwycięzców czeka oprócz wysokich wygranych i wspaniałej zabawy dodatkowo 8.000 PLN.

Jeżeli jesteś zdecydowany wziąć udział w turnieju, to zaloguj się na swoje konto. Rywalizacja zaczyna się o północy 5 maja i trwa do godziny 23: 59 w środę, 6 maja 2015 roku. Kręć bębnami slotu Spinata Grande i zdobądź najwyższy wynik z 20 kolejnych spinów. Minimalna stawka za rundę wynosi 0,80 PLN.

Odbierz 10 darmowych spinów bez depozytu w Kasynie Mr Green!

Pięciu najlepszych graczy wygra prawdziwą gotówkę, która nie podlega żadnym wymogom obrotu. Za pierwsze miejsce otrzymasz 4.000 PLN, za drugie otrzymasz 2.000 PLN, jeżeli zajmiesz III miejsce masz zapewnione 1.000 PLN, za IV miejsce pewne jest 600 PLN a jeżeli zajmiesz piąte miejsce otrzymasz 400 PLN. Bez względu na zajęte miejsce z całą pewnością nie będziesz żałować!

Jeżeli nie posiadasz konta w tym zielonym Kasynie lub nie dokonywałeś wcześniej wpłat, możesz liczyć na wyśmienity bonus powitalny, który może wynieść nawet 500 PLN. Po rejestracji od Kasyna Mr Green otrzymasz 10 darmowych obrotów na Starburst, bez depozytu. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę minimum 150 PLN otrzymasz 40 darmowych obrotów na slot Starburst. Dodatkowo, Mr Green doda do Twojej wpłaty bonus 100% do 500 PLN. Minimalna wpłata upoważniająca do otrzymania podwojenia to 25 PLN.

Prawdopodobieństwo wysokiej wygranej na slocie Spinata Grande jest naprawdę bardzo wysokie. Czekają na Ciebie ciekawe funkcje i liczne wygrane. Tak duża szansa na uśmiech losu może się już nie powtórzyć. Szykuj się do pojedynku w Turnieju Mr Green na automacie Spinata Grande. Nie przegap okazji i daj szansę swemu szczęściu, aby zakończyć rywalizację jako zwycięzca. Jak widzisz jest, o co walczyć, tylko pamiętaj, że turniej kończy się w 6 maja o północy!

Oceń artykuł