Mr Green: Turniej na Starburst

Do rozdania 40 000 PLN w turnieju Kasyna Mr Green na slocie Starburst

Ostatni tydzień kwietnia w Kasynie Mr Green zapowiada się wyśmienicie. Przez kolejne 7 dni masz okazję powalczyć w turnieju slotowym z pulą nagród w wysokości 40 000 PLN. Jak wiesz, w turnieju nie liczy się ilość gotówki postawiona na spin, a jedynie pomyślność. Możliwość wygranej mają również gracze, którzy przeznaczają na obrót mniejsze stawki. Rywalizacja rozpoczyna się 27 kwietnia o 0:00 i skończy o 23:59 w niedzielę 3 maja 2015 roku. Turniej obowiązuje się na slocie Starburst, w którym priorytetowym osiągnięciem będzie wynik uzyskany w ciągu 20 kolejnych rund w wyżej wymienionej grze.

Odbierz 10 darmowych spinów bez depozytu w Kasynie Mr Green!

Aby wziąć udział w turnieju zaloguj się i graj na prawdziwe pieniądze. Wystarczy już 0,80 PLN, aby kwalifikować się do rywalizacji. Oprócz wielkich wygranych przewidzianych w grze Starburst, na pięciu najlepszych profesjonalistów w turnieju czekają wysokie wygrane gotówkowe. Tak przedstawia się tabela zwycięzców: I miejsce = 16 000 PLN, II miejsce = 12 000 PLN, III miejsce = 6 000 PLN, IV miejsce = 4 000 PLN, V miejsce = 2 000 PLN. Nagrody nie podlegają żadnym wymogom obrotu i wypłacone zostaną po zakończeniu turnieju. Jak widzisz można triumfować podwójnie, raz w grze Starburst, drugi pokonując przeciwników. Jeśli interesują Cię postępy w odniesieniu do przeciwników, możesz je śledzić w Tabeli wyników znajdującej się po lewej stronie monitora. Minimalna stawka za spin wynosi 0,80 PLN. Niższe stawki nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu miejsca w Tabeli Wyników.

Jeżeli po raz pierwszy odwiedziłeś Kasyno Mr Green, to wiedz, że czeka na Ciebie 10 darmowych spinów, bez depozytu na slocie Starburst za samą rejestrację oraz 40 spinów przy wpłacie minimum 150 PLN. W prezencie otrzymasz także dodatkowo podwojenie pierwszego depozytu 100% do 500 PLN. Sprawdź swoje własne możliwości i przychylność losu, w tym gwiezdnym slocie Starburst. Stań do rywalizacji z przeciwnikami i walcz o dodatkową gotówkę! Być może to właśnie Twoje imię znajdzie się w czołówce zwycięzców. Graj, wygrywaj i dołączysz do grona triumfatorów Kasyna Mr Green. Dołącz do tygodniowego turnieju w Kasynie Mr Green na automacie Starburst! Promocja trwa do 3 maja 2015 roku! Powodzenia!

Oceń artykuł