Mr Green: Turniej na Gonzo's Quest

14 kwietnia do rozdania 8 000 PLN w turnieju slotowym Kasyna Mr Green na Gonzo's Quest

Jeśli masz ochotę dobrze się zabawić i przy okazji zdobyć trochę grosza, to wstąp do Kasyna Mr Green. W dniu 14 kwietnia 2015 roku serwis ten z okazji urodzin Gonzo’s Quest przygotował wspaniałą ofertę, którą jest turniej slotowy. Uczestnicząc w rywalizacji masz szansę dobrze się bawić i nieźle zarobić. Turniej na slocie Gonzo’s Quest trwa cały wtorek do godziny 23:59.

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz 10 free spinów bez depozytu!

Zaloguj się na swoim koncie i zagraj za prawdziwą gotówkę w niemobilną wersję slotu Gonzo’s Quest. Rozegraj, co najmniej 20 kolejnych rund za minimum 0,80 PLN. Osiągnij najwyższy wynik z 20 kolejnych rund i wejdź w posiadanie głównej nagrody. Pięciu najlepszych graczy otrzyma narody gotówkowe. Oto jak przedstawia się tabela wygranych: 1 miejsce = 4.000 PLN, 2 miejsce = 2.000 PLN, 3 miejsce = 1.000 PL, 4 miejsce = 600 PLN oraz 5miejsce = 400 PLN. Wygrane w postaci gotówki będą dodane do Twojego konta, po zakończeniu turnieju 15 kwietnia. Nagroda nie podlega żadnym wymogom obrotu, możesz nią od razu dysponować. Jeżeli masz chęć sprawdzać swoje postępy wzgledem innych graczy, możesz to zrobić w Tabeli wyników. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wysokości wygranej e - mailem po zakończeniu turnieju.

Jeżeli nie dokonywałeś wcześniej wpłat, możesz liczyć na świetny bonus powitalny, który może wynieść nawet 500 PLN. Po zalogowaniu od Kasyna Mr Green otrzymasz 10 darmowych obrotów na Starburst, bez depozytu. Z pierwszą wpłatą minimum 150 PLN odbierzesz 40 darmowych obrotów- również na slot Starburst. Dodatkowo, Mr Green dołoży do Twojej wpłaty bonus 100% do 500 PLN. Minimalna wpłata upoważniająca do otrzymania podwojenia to 25 PLN. Stań do współzawodnictwa 14 kwietnia i odszukaj zaginione złote miasto razem z Gonzo’s Quest. Oprócz wygranych z urodzinowego slotu, być może szczęście Ci dopisze i zdobędziesz część z puli 8.000 PLN!

Oceń artykuł