Darmowe spiny oraz kamera na slocie Dead or Alive w Royal Panda

Grając od 26 do 29 w Royal Panda na slocie Dead or Alive odbierz do 40 darmowych spinów, a także kamerę Go Pro HERO 4 za zdobycie najwyższego układu

Fascynująco zapowiada się czwarty ostatni tydzień urodzinowych promocji Kasyna Royal Panda. 26 marca dla wszystkich pracowitych i wytrwałych graczy, czeka nagroda. Jeżeli zrobiłeś depozyt w miesiącu marcu otrzymasz 20 darmowych obrotów, które wykorzystasz na westernowy slot Dead or Alive. Jeśli zrobisz depozyt również w tym dniu, to kolejne 20 darmowych spinów otrzymasz na piątek 27 marca. Aby otrzymać darmowe obroty, Twój depozyt musi zostać obrócony przynajmniej jeden raz.

Ponadto, jeżeli w dniach 26 – 29 marca uda Ci się trafić najwyższą kombinację i pokonasz bandytów na Dead or Alive w Royal Panda, wygrasz kamerę Go Pro HERO 4, którą utrwalisz na zawsze najwspanialsze momenty swojego życia. Zwycięzca zostanie ogłoszony 30 marca. Jeżeli nie odpowiada Ci wygrany gadżet będziesz mógł wymienić jego równowartość na gotówkę, która zostanie przelana na Twoje konto.

Rejestracja w Royal Panda - bonus do 1000 PLN i 10 free spinów!

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy to załóż konto już dziś. Kasyno Royal Panda podwoi Twoją pierwszą wpłatę o 100% do 1 000 PLN + 10 free spinów na slocie Starburst. Przy pierwszej rejestracji masz niepowtarzalną szansę powalczyć o narody i wielkie wygrane, tego ostatniego tygodnia urodzinowej promocji. Przyłącz się do zabawy i odbierz 40 darmowych spinów od Kasyna Royal Panda!

Oceń artykuł