"Wiosenna Wycieczka" i darmowe spiny na slocie Tornado: Farm Escape w Mr Green

20 marca wpłacając depozyt do Mr Green otrzymasz do 55 darmowych spinów na slocie Tornado: Farm Escape w promocji "Wiosenna Wycieczka"

Przed nami kolejny etap Wiosennej Wycieczki Mr Green. Piątkowy postój przywieje nam darmowe obroty na zwariowany slot Tornado: Farm Escape - tutaj recenzja gry. Jeśli 20 marca zdeponujesz minimum 100 PLN i obrócisz tą sumę przynajmniej 5 razy, na dowolnym slocie w kasynie, to na Twoje konto wpłynie 20 spinów. Jeśli jesteś bardziej wymagający to wpłać i obróć 220 PLN, a otrzymasz pakiet 55 darmowych spinów na Tornado: Farm Escape. Sam zdecyduj jaki bonus bardziej Cię interesuje. Otrzymane obroty będzie można wykorzystać tylko na slocie Tornado: Farm Escape w dniu 21 marca - sobota. Oferta jest ważna tylko 20 marca do godziny 23:59. Przed wypłatą wygrane z free spinów należy obrócić 35x.

Biorąc udział w tej promocji masz okazję wygrać jeden z 200 niepowtarzalnych rowerów. Jeśli masz ochotę na odebranie wejściówki na cotygodniowe losowanie, to każdego dnia wpłać minimum 100 PLN. Przed przystąpieniem do zabawy, w każdym tygodniu wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swój adres e-mail. Najbliższe losowanie rowerów już 23 marca. W codziennej zabawie masz okazje otrzymać 10 wiosennych darmowych obrotów na slot The Marvellous Mr Green. Wystarczy wpłacić i zagrać za minimum 100 PLN, a już 6 kwietnia łączna suma free spinów zebranych ze wszystkich dni wpłynie na Twoje konto.

Załóż konto w Mr Green i odbierz 50 free spinów + do 500 PLN za darmo!

Jesteś tu nowy? Zarejestruj się, a natychmiast otrzymasz 10 free spinów. Dodatkowe 40 spinów dostaniesz jeśli zdecydujesz się na depozyt w wysokości minimum 150 PLN. Obroty można wykorzystać na slocie Starburst. Pierwsza wpłata zostanie również powiększona o dodatkowe 100% do 500 PLN. Bierz udział w promocji Kasyna Mr Green, a być może oprócz wysokich wygranych i darmowych spinów zostaniesz posiadaczem tego wspaniałego roweru.

Oceń artykuł