Robodog oraz darmowe spiny w urodzinowej promocji Royal Panda

17 marca wpłacając depozyt do Kasyna Royal Panda otrzymasz 50 free spinów na slocie Alien Robots - zdobywając najwyższy układ otrzymasz robodoga

Trzeci tydzień i kolejna odsłona fascynujących atrakcji w urodzinowej promocji Kasyna Royal Panda. Za nami już dwa wspaniałe tygodnie wyśmienitej zabawy i licznych naród. Do zadowolonego gracza trafił już dron firmy Parrot, oraz 12 graczy cieszy się z wygranych gotówkowych. W tym tygodniu 17 marca będzie wtorkiem darmowych obrotów i elitarnego gadżetu w postaci robodoga.

Zaloguj się na swoim koncie, wpłać środki(min. 40 PLN) i obróć je na Alien Robots. Za spełnienie warunku otrzymasz 50 darmowych obrotów, które wpłyną na Twoje konto o godzinie 12:00 w dwóch następnych dniach. 25 darmowych obrotów w środę 18 marca i 25 darmowych spinów 19 marca w czwartek. Aby otrzymać darmowe obroty, depozyt należy obrócić choć jeden raz. Free spiny masz okazję wykorzystać na odkrywanie nieznanego na slocie Alien Robots. To jeszcze nie wszystko. Na śmiałka, który w galaktycznym wyścigu trafi najwyższy układ, jako nagrodę otrzyma interaktywnego pieska - robodoga. Zwycięzca zostanie ogłoszony 20 marca.

Wideo slot Alien Robots to 5 bębnów, 3 rzędy i 30 linii wygranych. Rozbudowana fabuła, szczegółowa grafika, najwyższej jakości oprawa dźwiękowa. Przy odrobinie szczęścia otrzymasz darmowe obroty. Gra może Cię zaskoczyć licznymi dodatkowymi funkcjami: scatter z free spinami i sticky wilds, które mnożą wygraną oraz funkcje bonusowe.

Zarejestruj się w Royal Panda, a na start odbierz do 1000 PLN i 10 darmowych spinów!

Odkryj nieznaną planetę na Alien Robots, a być może zgarniesz astronomiczne narody. Bądź pierwszy, który odkryje nieznane i wygra nowego przyjaciela robo doga. Urodzinowa feta to nie jedyna atrakcyjna propozycja. Swoich nowych graczy, którzy dopiero zdecydowali się przyłączyć do grona odwiedzających kasyno - wita wręczając bonus powitalny. Załóż konto w Royal Panda i odbierz 100% do 1 000 PLN + 10 free spinów na niebywale kosmicznym slocie Starburst, przy pierwszej rejestracji. Przygarnij robodoga 17 marca 2015 roku i świętuj pierwsze urodziny Royal Panda!

Oceń artykuł