Darmowe spiny na Steam Tower w "Wiosennej wycieczce" Mr Green

Tylko 18 marca za depozyt w Mr Green otrzymasz do 55 darmowych spinów na slocie Steam Tower w promocji "Wiosenna wycieczka"

Przed nami trzeci dzień ”Wiosennej wycieczki” z Kasynem Mr Green. Mamy nadzieję, że dotrzymujecie kroku i jesteście zadowoleni z atrakcji jakie przygotował dla Was ten Zielony Dżentelmen? Dzisiaj wstąpimy do Wielkiej Brytanii i obejrzymy z bliska wieże Big Ben. Big Ben to nazwa ważącego 14 ton dzwonu umieszczonego na szczycie 106 metrowej wieży. Uważany jest on za symbol Wielkiej Brytanii. Dzwon ten zawisa na jednej z dwóch wież londyńskiego parlamentu. Zegar tam umieszczony jest największym zegarem w Wielkiej Brytanii. Wyposażony jest w cztery tarcze o średnicy 7,5 m każda oraz we wskazówki o długości 4,25 m. Tyle w skrócie o tej budowli. Teraz zapraszamy na dalsze atrakcje.

Dziś 18 marca 2015 dla wszystkich koneserów automatów do gier mamy przygotowany gwóźdź programu. To też wieża, lecz parowa o nazwie Steam Tower. Jeśli pomożesz XIX wiecznemu robotnikowi wspiąć się na tą wieżę, być może uwolnisz jasnowłosą piękność ze szponów ohydnego smoka. Za odwagę i męstwo nie ominie Cię nagroda gotówkowa, ale to jeszcze nie wszystko. Oprócz darmowych spinów i symboli Wild czeka dziś na Ciebie masa free spinów. Możesz ich otrzymać nawet 55. Warunek jest jeden i zależy w dużej mierze od Ciebie, a raczej od chęci zrobienia depozytu na określona kwotę.

Jeżeli masz chęć wziąć udział w dzisiejszej ofercie – wpłać i zagraj na Steam Tower za 100 PLN, w czwartek 19 marca w zamian otrzymasz 20 free spinów. Jeżeli wpłacisz i zagrasz za 220 PLN, to jutro otrzymasz 55 darmowych spinów do wykorzystania na slocie Steam Tower. Wygrana z darmowych spinów musi zostać obrócona 35x. Przygotuj się na wiele emocji i dobrej zabawy, bo Steam Tower to niesamowity pełen przygód slot. Na końcu wspinaczki czeka na Ciebie nagroda w postaci dużej wygranej.

Wygrana z free spinów podlega 35 – krotnemu warunkowi obrotu. Dołącz dziś do grona graczy Kasyna Mr Green i skorzystaj z pakietu powitalnego pozwalającego doładować Twój kasynowy portfel przy pierwszej wpłacie! Po pierwszym doładowaniu konta otrzymasz bezpłatny bonus w wysokości dodatkowych 100% do 500 PLN. Kolejnym dodatkiem od Mr Green jest 10 darmowych spinów na Starburst, za sama rejestrację i bez depozytu. Nie czekaj i wejdź do gry w środę 18 marca.

Konto w Mr Green - 10 darmowych spinów + bonus 100% do 500 PLN i 40 spinów!

To jeszcze nie koniec dzisiejszych atrakcji. Jeżeli spełniłeś powyższy warunek; wpłaciłeś i obróciłeś najmniej 100 PLN, to już 6 kwietnia wpłynie na Twoje konto 10 wiosennych darmowych spinów. Czekaj na nie w Poniedziałek Wielkanocny po godzinie 13:00. Wygrane z wiosennych spinów należy obrócić 35x na grach slotowych w kasynie. Na zakończenie każdego tygodnia promocji czeka Cię również losowane rowerów z limitowanej edycji. Jeśli miałbyś ochotę na wzięcie udziału w loterii, to zapisz się podając swój adres e-mail w formularzu zgłoszeniowym. Wpłać i zagraj za minimum 100 PLN, a otrzymasz jeden los na loterię danego tygodnia.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej fascynującej Wiosennej wycieczce Kasyna Mr Green, gdzie każdego dnia czekają inne interesujące atrakcje połączone ze wspaniałą zabawą i dużymi wygranymi. Dziś 18 marca do godziny 23:59 ratujemy księżniczkę na slocie Steam Tower – powodzenia!

Oceń artykuł