21.12 na slocie Gonzo’s Quest w Kasynie Royal Panda

21 grudnia za wykonanie największej ilości spinów na slocie Gonzo’s Quest w Kasynie Royal Panda otrzymasz 1000 PLN

Może masz chęć pograć i razem z Gonzalem poszukać Swojego zaginionego miasta Eldorado? Jeżeli 21 grudnia zalogujesz się na swoim koncie i wpłacisz środki to masz szansę w rywalizacji o największą ilość spinów, którą trzeba zakręcić na slocie Gonzo”s Quest. Jeżeli Koło Fortuny uśmiechnie się do Ciebie i zostaniesz zwycięzcą, to w nagrodę od serwisu otrzymasz 1.000 PLN.

Gonzo`s Quest (tu recenzja gry) to bardzo interesujący i wciągający slot, który szybko stał się ulubionym automatem wśród graczy Royal Panda. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, ponieważ ten złożony z pięciu bębnów video automat oferuje mnóstwo sposobów na wygrywanie. Dostępne są tu darmowe obroty, symbole Wild, scatter oraz Avalanche Multiplierów, które jeszcze zwiększają szanse na wygraną. Aby otrzymać nagrodę trzeba dokonać 35- krotnego obrotu wszystkich środków bonusowych. Czy wiesz już jak robić obrót bonusu? Zwycięzca ogłoszony zostanie na profilu Royal Panda na Facebooku. Musisz śledzić profil, aby upewnić się czy to nie Ty zostałeś zwycięzcą.

Kasynie Royal Panda, a na start otrzymasz bonus do 1000 PLN za darmo!

Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Royal Panda, a miałbyś chęć pobawić się, to w tym serwisie czeka na Ciebie wysoki bonus na start. Każdy depozyt zostanie automatycznie podwojony, aż do 1000 PLN. Większy stan konta, to większa szansa na wygraną. Nawet dzięki jednemu szczęśliwemu zakręceniu masz możliwość zgarnięcia fortuny. Pamiętaj, że oferty nie trwają wiecznie. Na skorzystanie z tej promocji masz tylko 24 godziny. Życzymy udanej zabawy i wysokich wygranych. Powodzenia!

Oceń artykuł